Filtruj terminy

mgr Kamila Czarnik

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach

Tychy

Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy rodzicom. Indywidualne podchodzi do pacjenta. Bardzo miła i z świetnym podejściem do dzieci. Pomogła naszej córci. Dziękujemy i polecamy w 100%.

Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Sabina Szober

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

GraS
Arztowskiego
Tychy

Pani Sabina jest świetnym fachowcem, znającym się doskonale na tym co robi. Po bezskutecznej, rocznej terapii u innego logopedy zwróciliśmy się w końcu do pani Sabiny i to było doskonałe posunięcie. Pani Sabina na pierwszej wizycie sprawdziła nie tylko źle wymawiane głoski, ale całość mowy i wyjaśniła dokładnie na czym polega problem. W trakcie terapii za każdym razem uzasadniała w jakim celu mamy robić dane ćwiczenia. Powtarzanie ich w domu oraz masaż logopedyczny poskutkowały odpowiednim ustawieniem głosek. Co istotne, pani Sabina ma ogromną cierpliwość do dzieci, które nie zawsze podchodzą do terapii entuzjastycznie. Parę lat temu szybko i skutecznie wyprowadziła również mojego ojca z porażenia nerwu twarzowego (nie było poprawy po lekach, masażach i elektrostymulacji). Ćwiczenia były trudne, ale po porażeniu nie zostało nawet śladu. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

Logopedzi dziecięcy w mieście Tychy