Logopeda W Okolicach Brzeg Dolny

Lucyna Boniecka

Neurologopeda, Logopeda

Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a
Wrocław

Bardzo dobry logopeda. Trafnie diagnozuje i dobiera ćwiczenia. Terapia przynosi efekty. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Weronika

Przychodnia ODENT
Jana Pawłą II 82D/1
59-300 Lubin

Serdecznie polecam mgr Marzene Busz-Piekarska. Jest to bardzo dobry logopeda, kompetentny, ze świetnym podejściem do dzieci, a mogę to stwierdzić po zaledwie 1,5 miesięcznej terapii z moja córką. Zanim trafiłysmy do Pani Marzenki, moja córka uczeszczala na zajęcia logopedyczne od 3 roku życia, lecz po roku terapia nie przyniosła żadnych efektów. Milena miała bardzo duże zaburzenia mowy. Dopiero gdy trafilysmy pod skrzydła Pani mgr, już po zaledwie kilku spotkaniach widać ogromne postępy. Mileny mowa jest coraz bardziej zrozumiała. Mila bardzo polubila Panią Marzenke i chętnie chodzi na zajęcia. Otrzymuję od Pani mgr wskazówki, jak pracować z dzieckiem w domu.Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia u Pani Marzenki :-).

Opinia dodana przez: Iwona

mgr Anita Pociecha

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

ul. Bobrza 12/30
Wrocław

Zdecydowanie Tak, Pani Anita kompleksowo podchodzi do swoich pacjentów. Serdecznie polecamy wszystkich niezdecydowanym

Gabinet prywatny
Poleska 41 lok. 6
51-354 Wrocław

Na forum -Dobry lekarz-chcialabym wypromować logopedę Pania Elżbietę Dzikowską,która swoim profesjonalizmem i kompetencją oraz miłym obyciem pomogła mi w krótkim czasie pozbyć się z problemu nękajacy mnie od bardzo długich lat.Aktualnie mam 57 lat i pozbyłam się wady wymowy w przeciągu 5 miesiecy.Nieprawidlowe wymawianie takich głosek jak ś,s,ć,c,sz,cz i ich dźwięcznych odpowiedników przysparzało mi nie lada kłopotu.Bardzo dobry aparat słuchowy,który noszę nie ułatwił innym ekspertom w tej dziedzinie w pozbyciu się tego balastu.Potrzebna była tylko wizyta w poradni "ukojenie" w Poznaniu a przede wszystkim przemiła osoba jaką jest znajdujaca się tam pani logopeda.Dziekuję Jej za to.Grażyna

Logopeda Legnica mgr Joanna Komendecka

mgr Joanna Komendecka

Terapeuta, Pedagog

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

Pani Asia jest wspaniałym logopedą. Dodatkowo w czasie terapii uaktywniła rękę córeczki, dzięki czemu Anula ma prawidłowy chwyt i nacisk na kredki i ołówki. Ania chodziła przez rok do p. Asi. Nie mówiła s, sz, ż, dż, cz, r. Teraz pięknie recytuje wiersze i wygrywa konkursy recytatorskie. Dla mnie to logopeda na medal. Dodam jeszcze, że córka do tej pory chciałaby chodzić do p. Asi się pobawić ;) Ja też muszę przyznać, że zajęcia były na prawdę atrakcyjne. Polecam, bo nie łatwo o dobrego specjalistę.

Opinia dodana przez: Agnieszka

rewelacyjny logopeda, bardzo duża wiedza na temat autyzmu, polecam każdemu

rewelacyjny logopeda, bardzo duża wiedza na temat autyzmu, polecam każdemu

Otto-Prodent

Wrocław

Ma świetny kontakt z dziećmi, moje ją uwielbia. Zajęcia są rozwijajace i z wyobraznia. Polecam wszystkim, którzy szukaja specjalisty a przy tym bardzo pozytywnego czlowieka.

Opinia dodana przez: edytaedyta edytaedyta
Pedagog Wrocław lekarz Dorota Zielińska

lekarz Dorota Zielińska

Pedagog, Neurologopeda

Prywatny Gabinet Neurologopedyczny
Arbuzowa 23/1
Stabłowice, Wrocław

Bardzo gorąco polecam terapię u Pani magister! Nie tylko dzieciom i osobom z problemami neurologopedycznymi. Gabinet Pani Doroty Zielińskiej powinni odwiedzać wszyscy, którzy na co dzień, zawodowo pracują głosem. Jestem dziennikarką radiową i lektorem. Przez wiele lat zmagałam się z dysfonią. Często pojawiały się u mnie problemy z natężeniem (mój głos brzmiał zbyt cicho lub zbyt głośno). Miałam też problemy z częstotliwością (głos był nienaturalnie wysoki lub niski). Nierzadko miałam również chroniczną chrypkę i patologiczne nawyki kompensacyjne np. chrząkanie. Wszystkie te rzeczy czasami zupełnie uniemożliwiały mi pracę. Pani magister nie tylko pomogła mi pozbyć się dolegliwości. Na terapii prowadzonej przez nią wypracowałam też dobre nawyki i dowiedziałam się bardzo wielu praktycznych informacji o tym jak na co dzień dbać o swój głos.

Opinia dodana przez: Ewa Kurdas

mgr Dagmara Kalczyńska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Promyk Słońca

Wrocław

Świetna specjalistka. Nasz synek Maciuś ma prawie 3 latka i jeszcze niedawno mówił bardzo niezrozumiale, nie sposób było się z nim dogadać. Bardzo się przy tym wstydził mówić, nie chciał się odzywać w przedszkolu, przy ludziach. Współpracę z panią Kalczyńską rozpoczęliśmy nieco miesiąc temu z zalecenia pana psychologa. Pani Kalczyńska bardzo dokładnie najpierw nas o wszystko wypytała, przejrzała dokumenty niczego nie bagatelizując, przebadała naszego synka, a później pozytywnie nas zaskoczyła sensownym i zrozumiałym dla nas podsumowaniem. Widać w jej pracy duże serce i bardzo rzetelną wiedzę na temat rozwoju dzieci, ich mowy. Nie ma w tym co robi jakiegoś szukania na oślep i improwizacji, żeby wypełnić czas. Bez trudu angażuje Maciusia w terapię i daje nam przy tym mnóstwo przydatnych wskazówek i informuje o tym, co mamy robić, żeby nasz synek mówił jeszcze wyraźniej. Nie wiedzieliśmy np. że karmienie i w ogóle jak synek je, czym pije ma takie znaczenie, dopiero od pani logopedki dowiedzieliśmy się, bo jest też terapeutką karmienia dzieci. Terapia z dzieckiem trwa różnie, od 15 minut do godziny, w zależności, jaki ma nastrój Maciuś i jakie ciężkie ćwiczenia robi. Dla niego wszystko wygląda jak zabawa, dużo się śmieje, "wygłupia". Mieliśmy szczęście trafić na dobrych specjalistów zapewniających kompleksowe podejście do sprawy i spore rezultaty już są - Maciuś nie wstydzi się już mówić, teraz "rozśpiewał się" świątecznie, lubi wierszyki i ćwiczenia, które ćwiczy z nim logopedka, mówi zdecydowanie więcej i dużo bardziej zrozumiale niż kiedyś. Teraz jest przerwa świąteczna, a nasz synek nie może się doczekać swojej "kochanej logopedki". Terapia logopedyczna jest jak dla nas bardzo skomplikowana i ciężka, dużo jest do zrobienia, trudne ćwiczenia, masażyki itd., ale dzięki pracy pani Dagmary, jej podejściu, wsparciu i dziecko, i my dajemy jakoś radę. Pozdrawiamy i do zobaczenia w nowym roku, M.N.

Gabinet Terapii Logopedycznej i Refleksologicznej
ul. Mazowiecka 2/26
59-220 Legnica

Serdecznie polecam! Osoba godna zaufania, kompetentna, a przede wszystkim podjęła działania z moim dzieckiem w momencie ostatecznym. Niestety w przedszkolu cały czas utwierdzano mnie w przekonaniu, że wszystko jest zgodnie z rozwojem mojego dziecka. Teraz jesteśmy wreszcie na etapie ogromnych postępów.

Opinia dodana przez: Wiktoria