Logopeda Brzeg

Zespół Szkół nr1 z Oddzialami Sportowymi
ul. Poprzeczna 16
49-300 Brzeg

Kompetentny, rzeczowy logopeda, duże doświadczenie, skuteczne metody pracy, jestem zadowolony z wizyty i polecam wszystkim POTRZEBUJĄCYM.

Opinia dodana przez: ewa

Dialog-gabinet terapii logopedycznej dzieci i dorosłych
Skarbimierz Osiedle, Topolowa 5
49-318 Brzeg

Jestem zbulwersowana negatywnymi wpisami. Chodzę do p. Justyny już od kilku miesięcy. Mój synek 5-cioletni miał wielkie problemy z wymową i bardzo trudno było go zrozumieć. Po kilkunastu wizytach poprawę widać i słychać!!! I to nie tylko ja widzę, ale również dziadkowie i znajomi. Synek cieszy jak mówię, że idziemy do p. Justyny. Kurcze kto może wypisywać takie bzdury negatywne? Pewnie jakiś(jakaś) zazdrośnica z innego gabinetu. Polecam wszystkim tą panią. Macie problemy z dzieciakiem to idźcie, nie pożałujecie. Dodam jeszcze że p. Justyna w terapii (wszystko w cenie) wykorzystuje masaż logopedyczny. Pozdrawiam p. Justynko
Joanna

Opinia dodana przez: Joanna G apupilek

Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
Słowackiego 58 lok. 3
49-300 Brzeg

Korzystamy z pomocy p. Moniki kolejny raz- teraz przy rozwijaniu mowy naszego dziecka a 2lata temu podczas rehabilitacji logopedycznej mojej mamy ( po udarze). Jest to osoba oddana swojej pracy, zawsze przygotowana i tak po ludzku- życzliwa. Pani Moniko dziekuję za okazywane wielokrotnie ciepło i zrozumienie. Agnieszka Nowotarska

Logopedzi w mieście Brzeg