Bydgoszcz Logopeda

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Centrum Terapii Dziecka IMPULS
Żupy 2
Bydgoszcz

SUPER! Wybrałam się na konsultację z moim wcześniaczkiem, nie dość że dowiedziałam się wszystkiego o tym co, jak i kiedy powinien mówić, to jeszcze Pani podpowiedziała parę rzeczy jeśli chodzi o jego karmienie i rozwój w ogóle. Maluszek ani razu nie zapłakał tak było miło, a przy tym fachowo i konkretnie. Polecam!

mgr Izabela Zachwieja

Królowej Jadwigi
Bydgoszcz

Doświadczony logopeda, pracująca zarówno w poradni jak i w gabinecie, który naprawdę może się podobać zarówno małym jak i dużym pacjentom.

AFA-LOG gabinet logopedyczny
Lelewela 36
85-652 Bydgoszcz

Super lekarz. Dzięki Pani Marlenie funkcjonuje jak przed chorobą. Pozdrawiam i polecam

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Osoba kompetentna z duża wiedzą i doświadczeniem.Poświęca sporo czasu dzieciom i prowadzi niezwykle interesujące zajęcia.Mój syn niecierpliwie czeka na dzień terapii.

Bydgoszcz

Super podjście do dziecka - niełatwego przecież w swoim upośledzeniu. Leczenie poprzez zabawę. Nigdy jeszcze moje dziecko nie było tak zainteresowane tym co robi jak z Panią Aliną. Efekty przyszły same - moje dziecko już samo artykuuje zgłoski , nawet zdania - i teraz śmiało mogę polecić P. Aliną Łopatkę wszystkim rodzicom dzieci z uposledzeniem. Pozdrawiam

mgr Alina Szukała

Szpital Biziela