Logopeda W Województwie: Zachodniopomorskie

Witkiewicza 65 lok. 1
71-125 Szczecin

Jeżeli wędrujecie z dziećmi od psychologa do psychologa, jeżeli sugerowane podejście nic nie zmienia albo zmienia mało, zacznijcie od Pani Magdaleny. Poza kompleksowym wyjaśnieniem tła emocjonalnego i powiązań fizyczno-psychicznych, w tym oddziaływania na mowę, idealnie (w sedno) określi Wam dane zaburzenia u dziecka, a nawet 1 wizyta pokaze Wam kierunek, w którym nalezy isc. Fachowiec z zamiłowania. Takich jest niewielu.

Opinia dodana przez: Monika

Kamila Szary

Neurologopeda, Logopeda

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii
Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Pani Kamila godna polecenia w 100%. Rzetelna pod kazdym względem, wspanialy kontakt z dzieckiem, a po diagnozie , obszernie i dokladnie wytlumaczyla problem i jak z nim sobie poradzić. Podala zestaw ćwiczeń, dzieki ktoremu możemy wspomagać rozwój naszego dziecka. To co wyróżnia Pania Kamile to podejscie do problemu od innej strony ,a to z kolei działa na trafność stawianych diagnoz.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Neurologopeda Magdalena Felińska
Parkowa 24/9
78-300 Świdwinek, Świdwin

Świetny specjalista. Pani Magda jest miłą i bardzo sympatyczną osobą. Ma niesamowite podejście do małych dzieci. Zajęcia ciekawe, profesjonalnie poprowadzone, dziecko ne może się na nich nudzić. Moja córka uwielbia tam chodzić.

Opinia dodana przez: Iza

Agata Filoda

Neurologopeda, Logopeda

Jaśminowa 4
71-502 Szczecin

Chyba najlepsza pani Neurologopeda / Logopeda w naszym mieście. Jest rzeczowa i profesjonalna, a przy tym bardzo miła. Byłam u wielu specjalistów w tej dziedzinie, lecz takiego podejścia i zaangażowania do tej pory nie spotkałam. Szczerze polecam. Pozdrawiam Pania Agatę.

mgr Władysław Pitak

Psychoterapeuta, Neurologopeda

Gabinet Terapii Nerwic, Wad i Zaburzeń Mowy- LOGOS
Pieczarek 4
75-900 Koszalin

Pan mgr Władysław Pitak odwiedził nasze jaskinie solne w Kudowie, Polanicy, Dusznikach i Lądku Zdroju . Jest On słynnym logopedą i muzykoterapeutą, który reprezentuje Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy "LOGOS" w Koszalinie.

Na poczatku była rozgrzewka. Spacer po okręgu, po podłożu, wyłożonym solą z morza martwego. Można było dotykać i brać w ręce sól. Następnie odbyło sie powitanie uczestników przez terapeutę.

Pan Pitak mówil o tym , jak ...

Pan Pitak mówil o tym , jak zwalczać własny lęk i niepokój, jak nauczyć się stanów wewnętrznego odprężania i spokoju.

Po kilku minutach słuchaliśmy nagranego przez Pana Władysława Treningu Jacobsona, który polegał na wykonywaniu określonych, celowych ruchów rękami, nogami, tułowiem i twarzą, po to, aby napinać i rozluźniać określone grupy mięśni organizmu.

Potem był przedstawiony Trening Schultza, który składa się z 6 elementów: uczucie ciężaru, uczucie ciepła, regulacja pracy serca, regulacja swobodnego oddychania, uczucie ciepła w całym organizmie, uczucie chłodu na czole.

Wystarczy kilkanaście minut, aby odprężenie mięśniowe i naczyniowe dało pełne odprężenie psychiczne. Wszystko zależy od umiejętności koncentracji. Dla dobrego opanowania treningu nieraz trzeba ćwiczyć 3-9 miesięcy. Ale warto spróbować, gdyż autogenia przeżywana jest jako stan błogości, a równocześnie jako stan bliski senności.

Po upływie 5-10 minut relaksu , należy sugestywnie wyprowadzić się z tego stanu, wstać powoli, odetchnąć kilka razy głęboko, wykonać kilka ruchów gimnastycznych i zacząć coś robić. Wszystko to trwało około 45 minut.

Anna Feczko

Logopeda dziecięcy

poradnia przy PZG

Koszalin

Osoba z bardzo dobrym kontaktem z pacjentem. Bardzo duża wiedza. Kompleksowe podejście do problematyki terapii. Wysoki poziom proponowanych form rehabilitacji. Dobrze wyposażony gabinet.

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Mickiewicza
78-400 Szczecinek

100% profesjonalizm! Świetny pedagog i logopeda!

100% profesjonalizm! Świetny pedagog i logopeda!

Szczecin

Polecam.Pani Ania pracuje w szkole 35 na Świetoborzyców i jest naprawde swietnym specjalista. Córka po roku zajec pieknie mowi. Miala problem z sz, ś.

01-211 Słupsk

Aliquam viverra ligula scelerisque felis mollis dignissim egestas nisl rhoncus. Nullam suscipit hendrerit nulla. Cras varius porta consectetur. Quisque ac lacus vitae tellus faucibus mattis ac ac massa. Suspendisse potenti. Praesent interdum rhoncus pulvinar.

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Kadłubka 10/11 , Sczecin
71-521 Szczecin

Pani Justyna pracuje z moim mężem, który przeszedł udar od ponad 4 lat.
Jest świetnym logopedą, w pełni oddana dla pacjenta.Lubi to co robi.
Jest osobą kompetentną i godną polecenia innym.

Pani Justyna pracuje z moim mężem, który przeszedł udar od ponad 4 lat.
Jest świetnym logopedą, w pełni oddana dla pacjenta.Lubi to co robi.
Jest osobą kompetentną i godną polecenia innym.

Opinia dodana przez: Irena