Logopeda W Okolicach Kalwaria Zebrzydowska

mgr Małgorzata Żarska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej "LOGOS OPTIMAL"
Senatorska 14
32-400 Myślenice

Fantastyczny specjalista z cudownym podejściem do dziecka, polecam wszystkim !!!
Pani Małgosia rewelacyjnie buduje więź z dzieckiem, mój synek nie chce rezygnować z zajęć nawet w wakacje pomimo tego , że na co dzień bywa niesfornym łobuziakiem i trudno namówić go do ćwiczeń ! Pani Małgosia daje też niesamowite wsparcie rodzicom. Szkoda ,że niewielu jest tak ciepłych, profesjonalnych i uczciwych ludzi.

Opinia dodana przez: Urszula

mgr Jagoda Tuchowska

Wizyty domowe, Neurologopeda

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.

Opinia dodana przez: Grzegorz

mgr Anna Karaś

Niepołomickie Centrum Profilaktyczno-Lecznicze

Niepołomice

Witam. Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia naszych znajomych. Mieliśmy wcześniej do czynienia z innym logopedą - nasza córcia panicznie bała się uczestniczyć w tych zajęciach. Gdy trafiliśmy do Pani Ani, nasza córcia zaufała jej, weszła w kontakt. Pani Ania jest bardzo miła, uśmiechnięta. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, zrozumiale odpowiada na pytania. Polecamy

Opinia dodana przez: muminek1 raistlin83

mgr Anna Kurpaska

ulica Zachodnia 5/7a

Uwielbiam Panią doktor panią Anie tyle mi pomogła dała drugie życie że znów mogę mówić i własnie bo potrzebuje jej porady jadę do niej po 10 latach już jutro :) Do Pani Dr. Kurpaskiej zawsze w krzysach jak do matki iść trzeba

Opinia dodana przez: Franciszek Kuczaj

mgr Izabela Malicka

ulica Wicherkiewicza 19/2a

zdecydowanie polecam, byłam już u dwóch logopedów ze swoją córeczką i nikt jej nie zbadał tak dokładnie jak Pani Iza- włącznie z badaniem słuchu i zgryzu Julki. Na każde zajęcia Julka nie może się doczekać. Moim zdaniem logopeda z powołaniem!!!Ala-mama Juli

Urszula Korbiel

os. Piastów 41/9

Pani Ula uratowała moja córeczkę . Jej zaangażowanie i indywidualne podejście do dziecka i wielka determinacja oraz wiedza

Pełen profesjonalizm

Pełen profesjonalizm

mgr Kamila Czarnik

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Vitamed

Oświęcim

Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy rodzicom. Indywidualne podchodzi do pacjenta. Bardzo miła i z świetnym podejściem do dzieci. Pomogła naszej córci. Dziękujemy i polecamy w 100%.

Opinia dodana przez: Katarzyna

PRYWATNY GABINET LOGOPEDYCZNY SYLABKA
ul. Grunwaldzka 235/302
Jaworzno

Pani Justyna jest osobą bardzo ciepłą, kreatywną, wesołą i cierpliwą. Widać, że uwielbia pracować z dziećmi. Najlepszym tego dowodem jest uśmiech dzieci oraz to, że czują się docenione i chętnie współpracują. Pani Justyna posiada swoje niezawodne metody. Jako nauczycielka gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Anna

Usługi Logopedyczne i Edukacyjne Joanna Pieczykolan
Zgody 3/12
43-300 Bielsko-Biała

Rewelacja!!! Fantastyczny kontakt z dzieckiem, ciepła, profesjonalna, polecamy w 100%!!!!!

Prywatny Gabinet Logopedyczny 'Maja'
Mogilska 58/7

Bardzo przyjemny gabinet. Miła i przyjemna Pani Logopeda. Wszelkie niejasności dotyczące mojej wady wymowy zostały mi wyjaśnione - teraz tylko ćwiczenia i oczekiwanie na efekty. Polecam