Logopeda

mgr Marta Janeczek

Logopeda dziecięcy, Logopeda

wizyta już od 80

Puszczyka 20/17

Pani Marta pracuje od lutego z moim synem nad seplenieniem (syn wsuwał język między przednie zęby, a sz ż cz w ogóle nie było). Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu i już po kilku wizytach zauważalne były efekty pracy, synek zaczął się widocznie kontrolować. Obecnie mamy wywołane wszystkie głoski, również te trudne (syn pięknie już mówi takie wyrazy jak czapka lub szedłem – a nie jak wcześniej capka). Obecnie utrwalamy osiągnięte efekty. Jako rodzic bardzo wysoko oceniam szczegółowe wskazówki do ćwiczeń domowych, których udziela Pani Marta. Polecam gorąco wszystkim rodzicom, którzy chcą efektywne i w przyjaznej atmosferze skorygować wymowę swojego dziecka.

Opinia dodana przez: Robert
Logopeda Legnica mgr Joanna Komendecka

mgr Joanna Komendecka

Terapeuta, Pedagog

wizyta już od 40

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

Pani Asia jest wspaniałym logopedą. Dodatkowo w czasie terapii uaktywniła rękę córeczki, dzięki czemu Anula ma prawidłowy chwyt i nacisk na kredki i ołówki. Ania chodziła przez rok do p. Asi. Nie mówiła s, sz, ż, dż, cz, r. Teraz pięknie recytuje wiersze i wygrywa konkursy recytatorskie. Dla mnie to logopeda na medal. Dodam jeszcze, że córka do tej pory chciałaby chodzić do p. Asi się pobawić ;) Ja też muszę przyznać, że zajęcia były na prawdę atrakcyjne. Polecam, bo nie łatwo o dobrego specjalistę.

Opinia dodana przez: Agnieszka
Logopeda Warszawa mgr Anna Derlatka

mgr Anna Derlatka

Terapeuta, Pedagog

Gabinet Logopedyczny Logospec
Kondratowicza 18/415
Targówek, Warszawa

Polecam zajęcia w logospec. Wspaniałe miejsce, przyjazne nie tylko dzieciom. Pani Ania jest bardzo skutecznym logopedą. Skorygowała moja wadę wymowy i dzięki temu nie wstydzę się już przemawiać publicznie i czuję się bardziej pewny siebie. Polecam logospec- to zdecydowanie najlepszy logopeda w Warszawie!

Opinia dodana przez: Dariusz
Logopeda Augustów mgr Elżbieta Chilicka

mgr Elżbieta Chilicka

Psycholog, Logopeda dziecięcy

Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka "Piotruś Pan" Elżbieta Chilicka
ul. Wypusty 1
Augustów

Pod opiekę Pani Elżbiety Chilickiej mój synek trafił ponad rok temu ,był dzieckiem nie mówiącym chociaż miał już pięć lat.Diagnozowany był pod kątem afazji jednakże kompleksowe badania wykazały opóźniony rozwój mowy.Już na samym początku terapii okazało się że Pani Chilicka ma wspaniałe podejście do dzieci i jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.Jest również psychologiem co uważam za ogromny plus dla jej małych pacjentów.Do każdego dziecka i jego problemu podchodzi indywidualnie.Tak też jest w przypadku mojego synka.Po każdej wizycie omawiamy postępy dziecka oraz dostaję wskazówki jak pracować z synem w domu.Terapia którą stosuje Pani Chilicka u mojego synka przyniosła wspaniałe rezultaty.Olaf jest dzisiaj dzieckiem mówiącym w minimalnym stopniu odstającym od swoich rówieśników.Polecam Panią Elżbietę Chilicką jest logopedą z powołania i oby więcej takich specjalistów w naszym regionie.

Opinia dodana przez: Lucyna K
Logopeda Sosnowiec mgr Beata Mazurek-Bugaj

Mabea logopeda i psycholog wizyty domowe
Ostrogórska 27a
Sosnowiec

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Opinia dodana przez: bug123 wbugaj
Logopeda Warszawa mgr Joanna Voss

mgr Joanna Voss

Logopeda dziecięcy, Logopeda

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.

Opinia dodana przez: Anna

Klinika Języka

62-064 Plewiska

Wszystkim rodzicom,ktorzy martwią się o rozwój mowy swojego dziecka polecam p.Anię Buszkiewicz.
Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Pani Ania jest sympatyczną,ciepłą osobą,która szybko nawiązała kontakt z synkiem.
Zajęcia są prowadzone w towarzystwie rodzica, a rodzic wie jak ćwiczyć w domu.
Przed terapią profesjonalnie przeprowadzony wywiad,uważnie i bez pośpiechu.Potem dokładne wytłumaczenie „problemu” i zaproponowanie ćwiczeń w domu.
Jestem bardzo zadowolona!

Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Zajęcia są prowadzone w towarzystwie rodzica, a rodzic wie jak ćwiczyć w domu.
Jestem bardzo zadowolona!

Opinia dodana przez: Marta Mądrawska

LOGOPEDA NEUROLOGOPEDA
Jana III Sobieskiego 3
44-200 Rybnik

Polecam. Chodziłam z córką - 6 miesięcy i skończyliśmy terapie. A był tego dużo (k, g, sz, ż, cz, dż,r). Chodziliśmy do kilku logopedów, ale pani Agnieszka widać, że robi to co lubi co najważniejsze ma podejście nie tylko do dzieci ale również do rodzica.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Władysława Łokietka 7 lok. 19
99-301 Kutno

Pani Bogusia to specjalista jakich mało w tym kraju, powiedzieć o Niej że jest kompetentna to jakby nic nie powiedzieć. Terapia jaką prowadzi nie obejmuje tylko wizyt dziecka w gabinecie, jest to także motywacja i wsparcie dla rodziców, którzy nie są po 45 min. zostawieni z suchymi ćwiczeniami do powtórki w domu, tylko wiedzą jak mają postępować ze swoją pociechą. Potrafi dopasować tak "plan działania" by był skuteczny i dawał najlepsze efekty a jeżeli jedna terapia nie działa to stara się dobrać taką, która będzie odpowiednia. Całym sercem oddaje się swojej pracy i to naprawdę widać w zaangażowaniu, poświęceniu i podejściu do dzieci. Wspaniały specjalista polecam wszystkim, którzy mają problemy ze swoimi pociechami.

Opinia dodana przez: Joanna

Lucyna Boniecka

Neurologopeda, Logopeda

Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a
Wrocław

Bardzo dobry logopeda. Trafnie diagnozuje i dobiera ćwiczenia. Terapia przynosi efekty. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Weronika