Logopeda W Okolicach Nowe Brzesko

mgr Małgorzata Żarska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet Terapii Logopedyczno - Pedagogicznej "LOGOS OPTIMAL"
Senatorska 14
32-400 Myślenice

Fantastyczny specjalista z cudownym podejściem do dziecka, polecam wszystkim !!!
Pani Małgosia rewelacyjnie buduje więź z dzieckiem, mój synek nie chce rezygnować z zajęć nawet w wakacje pomimo tego , że na co dzień bywa niesfornym łobuziakiem i trudno namówić go do ćwiczeń ! Pani Małgosia daje też niesamowite wsparcie rodzicom. Szkoda ,że niewielu jest tak ciepłych, profesjonalnych i uczciwych ludzi.

Opinia dodana przez: Urszula

mgr Jagoda Tuchowska

Wizyty domowe, Neurologopeda

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.

Opinia dodana przez: Grzegorz

mgr Anna Karaś

Niepołomickie Centrum Profilaktyczno-Lecznicze

Niepołomice

Witam. Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia naszych znajomych. Mieliśmy wcześniej do czynienia z innym logopedą - nasza córcia panicznie bała się uczestniczyć w tych zajęciach. Gdy trafiliśmy do Pani Ani, nasza córcia zaufała jej, weszła w kontakt. Pani Ania jest bardzo miła, uśmiechnięta. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, zrozumiale odpowiada na pytania. Polecamy

Opinia dodana przez: muminek1 raistlin83

mgr Anna Kurpaska

ulica Zachodnia 5/7a

Uwielbiam Panią doktor panią Anie tyle mi pomogła dała drugie życie że znów mogę mówić i własnie bo potrzebuje jej porady jadę do niej po 10 latach już jutro :) Do Pani Dr. Kurpaskiej zawsze w krzysach jak do matki iść trzeba

Opinia dodana przez: Franciszek Kuczaj

mgr Izabela Malicka

ulica Wicherkiewicza 19/2a

zdecydowanie polecam, byłam już u dwóch logopedów ze swoją córeczką i nikt jej nie zbadał tak dokładnie jak Pani Iza- włącznie z badaniem słuchu i zgryzu Julki. Na każde zajęcia Julka nie może się doczekać. Moim zdaniem logopeda z powołaniem!!!Ala-mama Juli

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Najlepszy logopeda na jakiego trafiliśmy z córką. Jest bardzo kompetentna i ma świetne podejście do dzieci. Córka uwielbia Panią Środulską, świetnie się z nią bawi, dużo przy tym się ucząc.

Opinia dodana przez: Robert

mgr Kinga Siekacz

Wygoda 3
32-700 Bochnia

Specjalista godny polecenia. Super podejście do dzieci. Syn z wielką przyjemnością idzie na wizyty i nie może się doczekać następnej.

Urszula Korbiel

os. Piastów 41/9

Pani Ula uratowała moja córeczkę . Jej zaangażowanie i indywidualne podejście do dziecka i wielka determinacja oraz wiedza

Pełen profesjonalizm

Pełen profesjonalizm

Prywatny Gabinet Logopedyczny 'Maja'
Mogilska 58/7

Bardzo przyjemny gabinet. Miła i przyjemna Pani Logopeda. Wszelkie niejasności dotyczące mojej wady wymowy zostały mi wyjaśnione - teraz tylko ćwiczenia i oczekiwanie na efekty. Polecam

Gabinet logopedyczno - psychologiczny

Ciepła, serdeczna i skuteczna. Bardzo dobry Logopeda z ogromnym doświadczeniem. Do wszystkiego podchodzi z dużą rozwagą i wrażliwością, zawsze wysłucha wątpliwości i odpowie na nurtujące pytania. Ma własny system, korzystając z różnych metod proponowanych przez różne szkoły logopedyczne. Synek w czasie roku zajęć u Pani Elżbiety poczynił ogromne postępy nie tylko w wymowie ale także w rozwoju ogólnym, budowie zdań, formowania wypowiedzi. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Monika