Logopeda W Okolicach Nowe Miasto Nad Pilicą

Logozając
Goszczewicka 15
26-600 Radom

Mój syn ma prawie cztery latka. Jeszcze do niedawna prawie nic nie mówił, trochę po swojemu, ale nie wypowiadał nawet w miarę poprawnie żadnego wyrazu. Na początku poszliśmy do poradni psychologiczno pedagogicznej. Tam dostaliśmy kilka rysunków i logopedka kazała nam ćwiczyć i przyjść za miesiąc. Tragedia, bo zupełnie nie widziałam co mam ćwiczyć i jak. Pediatra nas uspokajała, że u różnych dzieci mowa pojawia się w innym czasie i syn może mieć nawet cztery latka jak zacznie nagle mówić. Mnie to jednak nie uspokajało. Od ok. czterech miesięcy jest pod opieką pani Ani. Jak się okazało podczas badania, nawet powtarzanie samogłosek szło mu opornie. Byłam załamana. A dziecko słuch ma bardzo dobry, bo kazała nam to sprawdzić w pierwszej kolejności. Teraz syn mówi coraz więcej, zaczyna powtarzać konkretne wyrazy, jego zdania wreszcie nabierają sensu. Jestem bardzo zadowolona. Na każdych zajęciach moje dziecko ma masaż, różne ćwiczenia, także w formie zabawy. Terapia trwa ok. godzinę, czas leci strasznie szybko.

mgr Anna Przerwa

Neurologopeda, Logopeda

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Katowicka 31
96-200 Rawa Mazowiecka

Jedyna logopeda, która potrafiła pracować z moim synem, profesjonalna, miła... jak drugie dziecko będzie miało problem z wymową to już będę wiedziała do kogo się zgłosić :)

Opinia dodana przez: ela

mgr Agnieszka Chojecka

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny Gabinet Logopedyczny
Zwolińskiego 8a/4
96-200 Rawa Mazowiecka

Jestem pod wielkim wrażeniem. Gorąco polecam tego specjalistę.

Jestem pod wielkim wrażeniem. Gorąco polecam tego specjalistę.

Świetne podejście do dzieci, zaangażowana mocno w ćwiczenia, kreatywny specjalista ds.wad wymowy, polecam wizyty u Pani Kasi

Opinia dodana przez: Anna

Widok 61
96-100 Skierniewice

Rewelacja pod każdym względem.Profesjonalizm w niesamowicie miłej atmosferze.

Rewelacja pod każdym względem.Profesjonalizm w niesamowicie miłej atmosferze.

mgr Marika Plucińska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Senatorska 10
96-100 Skierniewice

Z czystym sumieniem mogę polecić p. Marikę Plucińską. Jest to doskonały logopeda, który pomogł wielu dzieciaczkom z problemami wymowy i naszej Lence:)

Anita Pęksyk-Sokalska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Aeskulap
Krakowska 5/7
26-610 Radom

Pani mgr w sposób indywidualny podchodzi do każdego dziecka jak i osoby dorosłej. Wkłada dużo serca w terapię. Dzieci ja uwielbiają tak jak mój syn:)

Pracownia Logopedyczna
Zyndrama 60a
94-301 Łódź

Baner wiszący w sali zabaw na Teofilowie doprowadził nas do Pani dr.
Pewnie gdyby nie znalezienie Pani dr. Nasza pociecha utrwaliłaby wadę wymowy.
Czas płynie.
Na reszcie po leczeniu u wielu innych lekarzy rozpoczęliśmy leczenie u Pani doktor.
Przede wszystkim trafna i dopiero pokazująca problem, którego inni lekarze nie widzieli diagnostyka.
Teraz precyzyjnie przemyślane działanie ( leczenie ) przynosi nareszcie skutek.
:-)
Pszczółka Maja i Rodzice.

Baner wiszący w sali zabaw na Teofilowie doprowadził nas do Pani dr.
Pewnie gdyby nie znalezienie Pani dr. Nasza pociecha utrwaliłaby wadę wymowy.
Czas płynie.
Teraz precyzyjnie przemyślane działanie ( leczenie ) przynosi nareszcie skutek.
:-)
Pszczółka Maja i Rodzice.

26-600 Radom

26-300 Opoczno