Logopeda W Okolicach Nowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
86-300 Grudziądz

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PANI DOKTOR FACHOWO ZAJEŁA SIE MOIM SYNEM MA PODEJŚCIE DO PACJENTA POLECAM WSZYSTKIM

Opinia dodana przez: Izabela

ulica Stachonia 3/25
86-300 Grudziądz

Super doktorka. Życzyłabym sobie więcej tak oddanych, życzliwych, cierpliwych i kompetentnych lekarzy.

Opinia dodana przez: mama

Prywatny Gabinet Logopedyczny NEURO-LOGO
Węgrowo 4F
86-300 Grudziądz

Polecam terapię biofeedback u Pani Piwowarczyk. Już po 5 sesjach czułam, że mój problem się zmniejsza. Cieszę się, że w Grudziądzu jest taki gabinet.

mgr Emilia Parasiak

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

LOGEMI
Aleja Zwycięstwa 10
83-110 Tczew

Nie znałam wcześniej lekarza, który miałby tak wspaniałe podejście do pacjenta a przy tym tak ogromną wiedzę i doświadczenie jak Pani Emilka. Polecam serdecznie.

mgr Agnieszka Sznigir

Logopeda dziecięcy, Logopeda

OWI
1-go Maja 2
83-110 Tczew

Pani Agnieszka jest wspaniałym logopedą, zna się na swoim fachu na 6, idealne podejście do pacjenta, polecam serdecznie zarówno prywatnie jak i na koszt NFZ

Poradnia Logopedyczna Regionalny Szpital Specjalistyczny oraz Prywatny Gabinet
Rydgiera
86-300 Grudziądz

Bardzo polecam Panią Małgorzatę Byczyńską - konkretna, rzeczowa, bezpośrednia. Zauważa każdy szczegół, podchodzi holistycznie do problemu, niesamowicie kompetentna w temacie sensoryki i neurologopedii - chętnie dzieli się wiedzą, każdy przypadek potrafi rozłożyć na czynniki pierwsze i dostosować odpowiednią metodykę ćwiczeń. Do dzieci ma świetne podejście - umie zjednać, nawet oporowe dziecko! Przede wszystkim jest szczera w tym co robi i całkowicie zaangażowana. To człowiek nauki z pasją, który faktycznie chce pomóc dziecko i wesprzeć rodzica. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

Gabinet logopedyczny logo-art Maciej Kloc
Konopnickiej 23, piętro II, pok. nr 5
82-200 Malbork

W terapii logopedycznej ćwiczenia są najważniejsze, dobry rodzic powinien prowadzic je z dzieckiem w domu, a nie krytykowć specjalisty za to że wie co robi

Przychodnia na Hallera
al. Wojska Polskiego 27A