Opolskie Logopeda

mgr Małgorzata Wasilewska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Chwałkowice, Opole

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.

Opinia dodana przez: Lidia

Centrum Logopedyczne i Psychologiczno - Pedagogiczne Violetta Stasiak - Ogonowska CLiPP
Kresowa 11
45-316 Chwałkowice, Opole

Moim ogromnym problemem jako osoby dorosłej był szczękościsk i niewyraźna mowa. Trudno było mi znaleźć logopedę, który chce pracować z osobą dorosłą i tego rodzaju trudnościami. Pani Violetta Stasiak - Ogonowska okazała się strzałem w dziesiątkę. Poradziła sobie z wszystkim!!! Polecam

Opinia dodana przez: Patryk

1 Maja 9 lok. 52
45-068 Chwałkowice, Opole

Dawno temu korzystałem z usług Pani doktor - bardzo kompetentna osoba, która pomogła mi przed maturą ustną i studiami. Teraz od czasu do czasu sam prowadzę szkolenia, o czym kilka lat temu nawet nie myślałem ;) Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Piotr

mgr Beata Sobera-Baron

Psycholog, Logopeda dziecięcy

CLIRO
Mieszka I 12
45-591 Chwałkowice, Opole

Byłam u pani Beaty z córką. Mimo że miałam opinię od innego logopedy że wszystko z mową dziecka jest ok, pani Beata sama wszystko sprawdziła. Moje podejrzenia się sprawdziły, córka ma wadę wymowy. Teraz nie będę już szukać nowego logopedy. Zostaję u pani Beaty! Wesoła, miła, wszystko tłumaczy, o wszystko można zapytać, zawsze chętnie odpowie. Ma własne dzieci więc wie jakie zabawy i ćwiczenia dobrać żeby dziecko chciało ćwiczyć. Polecam serdecznie

Chwałkowice, Opole

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy logopedy. Zna się na rzeczy i wie jak pomóc. Nie ma sensu szukać podobnego fachowca daleko. Lokalizacja i dostęp bardzo dobry. Polecamy Panię Ewę

Opinia dodana przez: Tomasz K.

Gabinet Terapii Zaburzeń Mowy i Komunikacji
Chemików 7b
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz bardzo kompetentny. Widać że zależy mu by pomóc. Polecam.

Lekarz bardzo kompetentny. Widać że zależy mu by pomóc. Polecam.

Zespół Szkół nr1 z Oddzialami Sportowymi
ul. Poprzeczna 16
49-300 Brzeg

Kompetentny, rzeczowy logopeda, duże doświadczenie, skuteczne metody pracy, jestem zadowolony z wizyty i polecam wszystkim POTRZEBUJĄCYM.

Opinia dodana przez: ewa

Dialog-gabinet terapii logopedycznej dzieci i dorosłych
Skarbimierz Osiedle, Topolowa 5
49-318 Brzeg

Jestem zbulwersowana negatywnymi wpisami. Chodzę do p. Justyny już od kilku miesięcy. Mój synek 5-cioletni miał wielkie problemy z wymową i bardzo trudno było go zrozumieć. Po kilkunastu wizytach poprawę widać i słychać!!! I to nie tylko ja widzę, ale również dziadkowie i znajomi. Synek cieszy jak mówię, że idziemy do p. Justyny. Kurcze kto może wypisywać takie bzdury negatywne? Pewnie jakiś(jakaś) zazdrośnica z innego gabinetu. Polecam wszystkim tą panią. Macie problemy z dzieciakiem to idźcie, nie pożałujecie. Dodam jeszcze że p. Justyna w terapii (wszystko w cenie) wykorzystuje masaż logopedyczny. Pozdrawiam p. Justynko
Joanna

Opinia dodana przez: Joanna G apupilek

Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
Słowackiego 58 lok. 3
49-300 Brzeg

Korzystamy z pomocy p. Moniki kolejny raz- teraz przy rozwijaniu mowy naszego dziecka a 2lata temu podczas rehabilitacji logopedycznej mojej mamy ( po udarze). Jest to osoba oddana swojej pracy, zawsze przygotowana i tak po ludzku- życzliwa. Pani Moniko dziekuję za okazywane wielokrotnie ciepło i zrozumienie. Agnieszka Nowotarska

Kościuszki 2 lok. 1
48-130 Kietrz

Polecam z czystym sumieniem! Poświęciła mi dużo czasu choć problem był mały. Suuuper!!!!