Logopeda W Okolicach Ożarów Mazowiecki

Wolny termin: 30 Cze o 12:30. Sprawdź inny.
Logopeda Warszawa mgr Joanna Voss

mgr Joanna Voss

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.

Opinia dodana przez: Anna

Balkonowa 5/64

Zasugerowałam się opinią i skorzystałam z wizyty. Mój syn ma 7 lat i nie mówił głoski r. Został zakwalifikowany do logopedy w szkole, ale po kilku miesiącach ćwiczeń bez efektu. Poszliśmy na dwa zajęcia. Teraz utrwalamy głoskę! Pani wykonała masaż języka, pokazała jak ćwiczyć w domu. Na drugich zajęciach "wskoczyło r", jak się okazało, nie było to takie trudne. Odpowiednie podejście, pełen profesjonalizm, traktowanie dziecka z szacunkiem, co się nie tak często zdarza. Ja szczerze polecam. Elżbieta D.

Opinia dodana przez: Elżbieta D.
Logopeda Warszawa mgr Marta Janeczek

mgr Marta Janeczek

Puszczyka 20/17

Pani Marta to świetny logopeda, bardzo sumienna osoba, mająca doskonały kontakt z dziećmi. Ćwiczyła z naszym 5 letnim synkiem, który nie był niestety łatwym pacjentem. Synek lubił chodzić na zajęcia, a rezultaty ćwiczeń były dość szybko widoczne. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Martę, jako bardzo kompetentnego specjalistę. Dziękuję za pracę z synkiem i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Edyta
Neurologopeda Warszawa mgr Elżbieta Radkowska

mgr Elżbieta Radkowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Nad wyraz kompetentny logopeda, dla którego dobro pacjenta jest nadrzędnym celem. "Stety/niestety" córeczka jest pod opieką pani mgr Elżbiety Radkowskiej już ponad 7 lat. Dzisiaj wiem, że wybór tej osoby to była słuszna decyzja. Dziękujemy!

Opinia dodana przez: Anna
Logopeda Warszawa mgr Anna Derlatka

mgr Anna Derlatka

Neurologopeda, Terapeuta

Gabinet Logopedyczny Logospec
Kondratowicza 18/415
Targówek, Warszawa

Polecam zajęcia w logospec. Wspaniałe miejsce, przyjazne nie tylko dzieciom. Pani Ania jest bardzo skutecznym logopedą. Skorygowała moja wadę wymowy i dzięki temu nie wstydzę się już przemawiać publicznie i czuję się bardziej pewny siebie. Polecam logospec- to zdecydowanie najlepszy logopeda w Warszawie!

Opinia dodana przez: Dariusz

Monika Szczepańska-Duda

www.logomedica.pl
Majorki 48

Wspaniała osoba. Tłumaczy wszystko od początku do końca aż miło posłuchać. Nie wygórowana cena za naprawdę fachową poradę i pomoc. Polecam.

Poligonowa 10 lok. 30

genialna lekarka, bardzo mi pomogła - trafnie zdiagnozowała przyczynę moich problemów; wyjątkowo życzliwa, dbająca o pacjenta

Opinia dodana przez: Stef

lekarz Jolanta Buczyńska

Poradnia logopedyczna
Pohulanka 23
05-082 Stare Babice

Pani magister jest wspaniałym terapeutą! Osoba bardzo miła, ciepła w kontakcie, empatyczna. Bardzo szczegółowo badała dziecko już w trakcie pierwszej wizytą stawiając trafną diagnozę. Konsekwentnie prowadzona terapia stopniowo doprowadziła do rozwiązania problemów artykulacyjnych u mojego dziecka. Szczerze polecam :)

Logopeda Warszawa mgr Magdalena Wojciechowska

ABC Poprawnej Wymowy Loogopeda Warszawa
Małej Łąki 5/10
02-793 Ursynów, Warszawa

Bardzo dobry logopeda, sympatyczna i efektowna. prowadzi świetne terapie indywidualne oraz warsztaty tematyczne. Polecam!

Opinia dodana przez: Dorota

mgr Agnieszka Ambroziak

Brzozów Stary 62 A
96-520 Iłów

Bardzo dobry fachowiec.Kompetentna i lubiana przez dzieci. Wykazuje dużo cierpliwości. Mimo sporej odległości od sochaczewa chętnie do niej jeżdzimy.Efekty są widoczne. Jaś nie może doczekać się kolejnego spotkania. Polecam.