Logopeda Piotrków Trybunalski

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GADUŁA" mgr Grażyna Wijata
Polna 40 lokal 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam gorąco! My już skończyliśmy terapię u pani Grażyny, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu. Zajęcia były bardzo ciekawe. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Pani bardzo uprzejma i cierpliwa.

Opinia dodana przez: GW45 lucacristofari

przychodnia
Słowackiego 20
97-300 Piotrków Trybunalski

Jak dla mnie wszystko ok. Terapia szybka i bezproblemowa z bardzo dobrymi efektami. Specjalistka kompetentna i świetna w swoim fachu. Polecam terapię biofeedback jest naprawdę bardzo pomocna. Może efekty nie są widoczne z miejsca, ale po czasie muszę przyznać jest ogromna różnica na plus oczywiście. Gabinet na Kołłątaja godny polecenia.

Opinia dodana przez: Ewela