Pomorskie Logopeda

Wolny termin: 24 Lip o 17:00. Sprawdź inny.

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Przychodnia lekarska
ul. Bema 37 a
87-720 Ciechocinek

Jest to logopeda godny polecenia. Jestem osobą po wylewie - stan mojej mowy pozostawiał wiele do życzenia, aż do momentu kiedy trafiłam do pani Czerwińskiej. Poświęciła mi tyle czasu ile trzeba - zawsze jest do dyspozycji, kiedy tego potrzebuję.Wiem, że dużo pracy i spotkań mnie czeka, ale są efekty. Moja mowa jest już wyraźna. Polecam panią Czerwińską.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
86-300 Grudziądz

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PANI DOKTOR FACHOWO ZAJEŁA SIE MOIM SYNEM MA PODEJŚCIE DO PACJENTA POLECAM WSZYSTKIM

Opinia dodana przez: Izabela

ulica Stachonia 3/25
86-300 Grudziądz

Super doktorka. Życzyłabym sobie więcej tak oddanych, życzliwych, cierpliwych i kompetentnych lekarzy.

Opinia dodana przez: mama

mgr Aleksandra Hojda

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Centrum Terapii Dziecka IMPULS
Żupy 2
Bydgoszcz

SUPER! Wybrałam się na konsultację z moim wcześniaczkiem, nie dość że dowiedziałam się wszystkiego o tym co, jak i kiedy powinien mówić, to jeszcze Pani podpowiedziała parę rzeczy jeśli chodzi o jego karmienie i rozwój w ogóle. Maluszek ani razu nie zapłakał tak było miło, a przy tym fachowo i konkretnie. Polecam!

mgr Izabela Zachwieja

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Królowej Jadwigi
Bydgoszcz

Doświadczony logopeda, pracująca zarówno w poradni jak i w gabinecie, który naprawdę może się podobać zarówno małym jak i dużym pacjentom.

Prywatny Gabinet Logopedyczny NEURO-LOGO
Węgrowo 4F
86-300 Grudziądz

Polecam terapię biofeedback u Pani Piwowarczyk. Już po 5 sesjach czułam, że mój problem się zmniejsza. Cieszę się, że w Grudziądzu jest taki gabinet.

AFA-LOG gabinet logopedyczny
Lelewela 36
85-652 Bydgoszcz

Super lekarz. Dzięki Pani Marlenie funkcjonuje jak przed chorobą. Pozdrawiam i polecam

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Osoba przyjazna i kompetentna.Gwarantuję sukces terapii.

Osoba przyjazna i kompetentna.Gwarantuję sukces terapii.

ABC PORADY LOGOPEDYCZNE

88-100 Inowrocław

To Pani Kamila sprawiła, że mój synek zaczął mówić. Jestem zadowolona z postępów syna, chętnie uczęszcza na lekcje a efekty są bardzo widoczne.
Pani Kamila jest bardzo kompetentna i swój zawód wykonuje z wielkim zaangażowaniem.
Mama Antka.

Mama Antka.