Śląskie Logopeda

Wolny termin: 27 Lip o 16:00. Sprawdź inny.
Logopeda Katowice mgr Beata Mazurek-Bugaj

KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Opinia dodana przez: bug123 wbugaj

LOGOPEDA NEUROLOGOPEDA
Jana III Sobieskiego 3
44-200 Rybnik

Polecam. Chodziłam z córką - 6 miesięcy i skończyliśmy terapie. A był tego dużo (k, g, sz, ż, cz, dż,r). Chodziliśmy do kilku logopedów, ale pani Agnieszka widać, że robi to co lubi co najważniejsze ma podejście nie tylko do dzieci ale również do rodzica.

Opinia dodana przez: Elżbieta

mgr Katarzyna Śmietańska

Oligofrenopedagog, Neurologopeda

Logopeda
Długa
Radzionków

Pani Kasia Śmietańska pomogła mojemu 7 letniemu synowi uporać się z wadą wymowy w nadzwyczajny sposób. Michał uwielbia swoją nauczycielkę i obecnie bardzo tęskni za zajęciami, których nie ma już potrzeby kontynuować. W ciągu zaledwie 9 miesięcy urodziła nam się poprawna mowa. Uporaliśmy się wspólnie z zaburzeniami szeregów: s,z,c sz, ż, cz, dż, oraz z zębowymi (wypadającymi) d i t.
Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych ...

Pani Kasia to znakomity logopeda i terapeuta - także sfrustrowanych matek:). To ciepła, wyrozumiała osoba, o wielkiej cierpliwości i cudownym podejściu do pacjentów. Prawdziwa profesjonalistka. Jest wymagająca również wobec rodziców, od których oczekuje aktywności, systematyczności i współpracy w terapii oraz w ćwiczeniach prowadzonych z dzieckiem. Efekt jej działania zaczyna być szybko dostrzegany, co więcej utrzymuje się trwale. Ja i mój syn bardzo jesteśmy wdzięczni Kasi za autentyczną troskę o Michałka, za ten wspólny czas spędzony na ćwiczeniach logopedycznych, a przede wszystkim za oszałamiający efekt. Dziękujemy! i oczywiście polecamy wszystkim i zalecamy każdemu, kto potrzebuje pomocy w zakresie poprawności wymowy.:)

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Józef Oczadły

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Kościuszki 16
40-047 Katowice

Leczyłam się już jako osoba dorosła (reranie). Po kilku wizytach "nauczyłam" się mówić, choć na początku w ogóle sobie tego nie wyobrażałam. Gorąco polecam.

gabinet

Katowice

Do p. Wieczorek trafiłam z polecenia. Jestem zadowolona i polecam Ją innym z czysty sumieniem.

Traugutta 261
44-280 Rydułtowy

Najpierw leczyła się u tej pani moja córka obecnie ma 11 lat i nie ma już problemów z wymową. Obecnie leczymy syna 5,5 lat chodzimy do niej raz w miesiącu i widać wielkie postępy. Ale dużo ćwiczymy w domu.

Prywatna Praktyka Logopedyczna
Mościckiego 38 lok. 2
41-500 Chorzów

Bardzo dobry specjalista. Wspaniałe podejście do dzieci. Syn mimo, że był "trudnym pacjentem" chętnie ćwiczył na zajęciach. Dzięki pani Małgorzacie poprawiła się mowa oraz syn nabrał pewności siebie. W 100% polecam panią Małgorzatę.

Opinia dodana przez: Izabela

Olejniczaka 4 lok. 6
41-902 Bytom

Wyjątkowy profesjonalizm, wiedza, wysoka kultura osobista, życzliwośc, niezwykła empatia, serdecznośc oraz cierpliwośc sprawia iz dla osób z problemami logopedycznymi lub neurologopedycznymi w szczególności w szczególności dla naszych pociech to logopeda idealny. Bardzo pomogła mojemu synowi. Dziekuje POLECAM !!!

Dębowa 16
44-313 Wodzisław Śląski

Bardzo fachowa a zarazem zrozumiale wszystko wytłumaczy. Dla mnie to było ważne , że po pierwszej wizycie wiedziałam co będziemy robić z dzieckiem, gdzie się udać i co mnie czeka - a było nielekko. Efekty terapii były jak na moje oczekiwania - bardzo dobre. Chwalę panią Ninę każdemu bo jest naprawdę dobrym specjalistą. A opinia powstała przypadkowo - trafiłam tu szukając ortopedy.

Opinia dodana przez: Jolanta

ks. Władysława
Żory

Wlaśnie moje dziecko skończyło terapię u pani magister - sukces wspaniały - mój synek już wszystko potrafi wymówić poprawnie! pani magister jest wymagająca, ale dzięki temu są widoczne efekty pracy, jeżli rodzic systematycznie pracuje z dzieckiem w domu do efekt jest zdecydowany!!! Dziekuje i szczerze polecam!