Wielkopolskie Logopeda

Klinika Języka

62-064 Plewiska

Wszystkim rodzicom,ktorzy martwią się o rozwój mowy swojego dziecka polecam p.Anię Buszkiewicz.
Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Pani Ania jest sympatyczną,ciepłą osobą,która szybko nawiązała kontakt z synkiem.
Zajęcia są prowadzone w towarzystwie rodzica, a rodzic wie jak ćwiczyć w domu.
Przed terapią profesjonalnie przeprowadzony wywiad,uważnie i bez pośpiechu.Potem dokładne wytłumaczenie „problemu” i zaproponowanie ćwiczeń w domu.
Jestem bardzo zadowolona!

Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Zajęcia są prowadzone w towarzystwie rodzica, a rodzic wie jak ćwiczyć w domu.
Jestem bardzo zadowolona!

Opinia dodana przez: Marta Mądrawska

mgr Angelika Stachowska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
62-200 Gniezno

Polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam

Opinia dodana przez: Marek

Sochaczewska 8/5
60-645 Poznań

Świetna, bardzo kompetentna osoba w swoim zawodzie. Zajęcia są czystą przyjemnością. Z łatwością nawiązuje kontakt. Od razu potrafi zdiagnozować rodzaj zaburzenia mowy, a następnie zabrać się do wytężonej pracy. Wielkim atutem jest indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Polecam z całego serca :) Dziękuje Pani Moniko!

Opinia dodana przez: Miś

Gabinet prywatny
Poleska 41 lok. 6
51-354 Wrocław

Na forum -Dobry lekarz-chcialabym wypromować logopedę Pania Elżbietę Dzikowską,która swoim profesjonalizmem i kompetencją oraz miłym obyciem pomogła mi w krótkim czasie pozbyć się z problemu nękajacy mnie od bardzo długich lat.Aktualnie mam 57 lat i pozbyłam się wady wymowy w przeciągu 5 miesiecy.Nieprawidlowe wymawianie takich głosek jak ś,s,ć,c,sz,cz i ich dźwięcznych odpowiedników przysparzało mi nie lada kłopotu.Bardzo dobry aparat słuchowy,który noszę nie ułatwił innym ekspertom w tej dziedzinie w pozbyciu się tego balastu.Potrzebna była tylko wizyta w poradni "ukojenie" w Poznaniu a przede wszystkim przemiła osoba jaką jest znajdujaca się tam pani logopeda.Dziekuję Jej za to.Grażyna

OLR PRONUS
Władysława Jagiełły 41
62-010 Pobiedziska

Super zajęcia, Pani sympatyczna i kompetentna, korzysta z różnych programów,dziecko zadowolone, wizyta bezpłatna w ramach NFZ, ogólnie chodzimy od 2 miesięcy z dzieckiem i na razie jesteśmy bardzo zadowoleni.

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Wagrowska 6
61-369 Poznań

Daję 5/5 osoba ta podchodzi z zamiłowaniem do swojej pracy, moja mała mówi już duużo lepiej wyeliminowałyśmy najgorsze seplenienie ale ciągle chodzimy do pani doktor (też właśnie do certusa) na wizyty. Podejście do dzieci ma fantastyczne, jest mega ciepłą osobą i to co robi jest ewidentnie jest jej powołaniem.

Opinia dodana przez: Ania

super podejście do maluchów.Córka uwielbia zajęcia z panią Sylwia

Gabinet logopedyczny
Staszica 5B/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jestem Bardzo zadowolona z wizyt u tej Pani. Moja córka uwielbia do niej chodzić i ćwiczy tylko z nią (wizyty u innych logopedów kończyły się fiaskiem) Polecam serdecznie tą Panią

gabinet prywatny
Adama Asnyka 55/11
62-800 Kalisz

Sympatyczna młoda osóbka:) młody logopeda z zapałem do pracy... to widać:) Dziecko zadowolone i chętne do pracy dzieki motywacji Pani Oli.

mgr Monika Filipek

Neurologopeda, Logopeda

ul. prof. Jana Kozłowskiego 19/17
62-064 Plewiska

Pani Monika bardzo nam pomogła. Nasz synek miał ogromne problemy z mową, najbliższe otoczenie prawie wcale go nie rozumiało. W tej chili po rocznej terapii spokojnie komunikuje się z grupą rówieśniczą. Dzieci w przedszkolu, wychowawca i my sami rozumiemy syna. Pani Monika jest solidną osobą, jest bardzo lubiana przez nasze dzieci. Cieszymy się, że mogliśmy podjąć współpracę. Manuela A