Wrocław Logopeda

Lucyna Boniecka

Neurologopeda, Logopeda

Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a
Wrocław

Bardzo dobry logopeda. Trafnie diagnozuje i dobiera ćwiczenia. Terapia przynosi efekty. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Weronika

mgr Anita Pociecha

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

ul. Bobrza 12/30
Wrocław

Zdecydowanie Tak, Pani Anita kompleksowo podchodzi do swoich pacjentów. Serdecznie polecamy wszystkich niezdecydowanym

Gabinet prywatny
Poleska 41 lok. 6
51-354 Wrocław

Na forum -Dobry lekarz-chcialabym wypromować logopedę Pania Elżbietę Dzikowską,która swoim profesjonalizmem i kompetencją oraz miłym obyciem pomogła mi w krótkim czasie pozbyć się z problemu nękajacy mnie od bardzo długich lat.Aktualnie mam 57 lat i pozbyłam się wady wymowy w przeciągu 5 miesiecy.Nieprawidlowe wymawianie takich głosek jak ś,s,ć,c,sz,cz i ich dźwięcznych odpowiedników przysparzało mi nie lada kłopotu.Bardzo dobry aparat słuchowy,który noszę nie ułatwił innym ekspertom w tej dziedzinie w pozbyciu się tego balastu.Potrzebna była tylko wizyta w poradni "ukojenie" w Poznaniu a przede wszystkim przemiła osoba jaką jest znajdujaca się tam pani logopeda.Dziekuję Jej za to.Grażyna

Otto-Prodent

Wrocław

Ma świetny kontakt z dziećmi, moje ją uwielbia. Zajęcia są rozwijajace i z wyobraznia. Polecam wszystkim, którzy szukaja specjalisty a przy tym bardzo pozytywnego czlowieka.

Opinia dodana przez: edytaedyta edytaedyta
Pedagog Wrocław lekarz Dorota Zielińska

lekarz Dorota Zielińska

Pedagog, Neurologopeda

Prywatny Gabinet Neurologopedyczny
Arbuzowa 23/1
Stabłowice, Wrocław

Bardzo gorąco polecam terapię u Pani magister! Nie tylko dzieciom i osobom z problemami neurologopedycznymi. Gabinet Pani Doroty Zielińskiej powinni odwiedzać wszyscy, którzy na co dzień, zawodowo pracują głosem. Jestem dziennikarką radiową i lektorem. Przez wiele lat zmagałam się z dysfonią. Często pojawiały się u mnie problemy z natężeniem (mój głos brzmiał zbyt cicho lub zbyt głośno). Miałam też problemy z częstotliwością (głos był nienaturalnie wysoki lub niski). Nierzadko miałam również chroniczną chrypkę i patologiczne nawyki kompensacyjne np. chrząkanie. Wszystkie te rzeczy czasami zupełnie uniemożliwiały mi pracę. Pani magister nie tylko pomogła mi pozbyć się dolegliwości. Na terapii prowadzonej przez nią wypracowałam też dobre nawyki i dowiedziałam się bardzo wielu praktycznych informacji o tym jak na co dzień dbać o swój głos.

Opinia dodana przez: Ewa Kurdas

mgr Dagmara Kalczyńska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Promyk Słońca

Wrocław

Świetna specjalistka. Nasz synek Maciuś ma prawie 3 latka i jeszcze niedawno mówił bardzo niezrozumiale, nie sposób było się z nim dogadać. Bardzo się przy tym wstydził mówić, nie chciał się odzywać w przedszkolu, przy ludziach. Współpracę z panią Kalczyńską rozpoczęliśmy nieco miesiąc temu z zalecenia pana psychologa. Pani Kalczyńska bardzo dokładnie najpierw nas o wszystko wypytała, przejrzała dokumenty niczego nie bagatelizując, przebadała naszego synka, a później pozytywnie nas zaskoczyła sensownym i zrozumiałym dla nas podsumowaniem. Widać w jej pracy duże serce i bardzo rzetelną wiedzę na temat rozwoju dzieci, ich mowy. Nie ma w tym co robi jakiegoś szukania na oślep i improwizacji, żeby wypełnić czas. Bez trudu angażuje Maciusia w terapię i daje nam przy tym mnóstwo przydatnych wskazówek i informuje o tym, co mamy robić, żeby nasz synek mówił jeszcze wyraźniej. Nie wiedzieliśmy np. że karmienie i w ogóle jak synek je, czym pije ma takie znaczenie, dopiero od pani logopedki dowiedzieliśmy się, bo jest też terapeutką karmienia dzieci. Terapia z dzieckiem trwa różnie, od 15 minut do godziny, w zależności, jaki ma nastrój Maciuś i jakie ciężkie ćwiczenia robi. Dla niego wszystko wygląda jak zabawa, dużo się śmieje, "wygłupia". Mieliśmy szczęście trafić na dobrych specjalistów zapewniających kompleksowe podejście do sprawy i spore rezultaty już są - Maciuś nie wstydzi się już mówić, teraz "rozśpiewał się" świątecznie, lubi wierszyki i ćwiczenia, które ćwiczy z nim logopedka, mówi zdecydowanie więcej i dużo bardziej zrozumiale niż kiedyś. Teraz jest przerwa świąteczna, a nasz synek nie może się doczekać swojej "kochanej logopedki". Terapia logopedyczna jest jak dla nas bardzo skomplikowana i ciężka, dużo jest do zrobienia, trudne ćwiczenia, masażyki itd., ale dzięki pracy pani Dagmary, jej podejściu, wsparciu i dziecko, i my dajemy jakoś radę. Pozdrawiamy i do zobaczenia w nowym roku, M.N.

NOA CLINIC - Usługi Medyczne sp. z o. o.
ulica Legnicka 56 56
54-204 Wrocław

Chciałabym się podzielić z moimi spostrzeżeniami dotyczącymi korekty mojej wymowy.Była ona bardzo nieprawidłowa i zakodowana z racji mojego wieku(57lat),ale wizyty w poradni Pani Dzikowskiej sprawiły,że w przeciągu kilku miesięcy moja wymowa uległa ogromnej poprawie.Aktualnie pozostało tylko utrwalenie nowych,prawidłowych nawyków.Było nad czym pracować ,dlatego tym większa moja radość a tą informację chciałam przedstawić na forum by tym samym pomóc innym.Ulica Piekna w Poznaniu i gabinet"Ukojenie"zawsze będzie mi się kojarzył z miłą osobą jaką jest Pani Dzikowska oraz z miejscem gdzie fatycznie znalazłam ukojenie dla swej duszy.Żałuje tylko,że wcześniej nie udało się tego dokonać innym specjalistom tej tak bardzo pożądanej profesji.Grażyna.

Magdalena Sawicka

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny Gabinet Logopedyczny ECHO Magdalena Sawicka www.logopedaecho.pl
Główna 100
54-061 Wrocław

Kompetentna i bardzo miła Pani Logopeda. A przede wszystkim skuteczna, dzięki niej moje dziecko nie ma już żadnych problemów z wymową, a było naprawdę kiepsko.

ul. Dokerska 2/1
54-142 Wrocław