Filtruj terminy

Logopeda Zielona Góra mgr Aleksandra Piechowska

Pro familia
os. Kaszubskie 9
Zielona Góra

Absolutna profesjonalistka. Jak mało kto potrafi pracować z drugim człowiekiem. Olbrzymia wiedza, otwartość w kontaktach i cierpliwość w realizacji obowiazków. Polecam !!!

Opinia dodana przez: Marcin

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Podgórna 5
65-001 Zielona Góra

Wizyta u pani logopedki była strzałem w dziesiątkę ! Jestem pod wielkim wrażeniem ze względu na ilość czasu i cierpliwości poświęconej mojemu dziecku. Wizyta trwała pełną godzinę ZEGAROWĄ, a nie jak w Aldemedzie 15 minut. Zarkes badania i zadanych zadań do ćwiczeń w domu wprawiły mnie w osłupienie. Skuteczność tych działań widoczna była już po kilku spotkaniach.
Tak więc z pełną odpowiedzialnością polecam tą przemiłą logpoedkę.

Tak więc z pełną odpowiedzialnością polecam tą przemiłą logpoedkę.

Iwona Hołub

Neurologopeda, Logopeda

Zielona Góra

Polecam Panią Iwonkę, gdyż dopiero ona wyjaśniła mi kompetentnie o co chodzi w tym wszystkim u mojego dziecka. Zajęła sie profesjonalnie. "Wyprowadziła" moja Zuzię z fatalnego zachowania, jak również Zuzia mówi juz pełnymi zdaniami, a nawet zaczęła czytać. Gorąco polecam tego specjalisę.

mgr Barbara Szlęzak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

wizyta już od 100

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Bardzo miła i sympatyczna Pani, która posiada nie bywałe umiejętności pracy z dziećmi. Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Mój brat polubił Panią Basie od pierwszej wizyty - po kilku spotkaniach były widoczne efekty pracy. Brat w ogóle nie mówił, dziś posługuję się krótkimi zdaniami. Osoba godna polecenia!

Opinia dodana przez: Rafał

LOGOPEDKA.pl gabinet logopedyczny
Plac Słowiański 17/3
65-069 Zielona Góra

Pani Małgosia jest wspaniałym logopedą! Ma niesamowite podejście do dzieci. Mój syn bardzo chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach, które prowadzone są w formie zabawy. Pani Małgosia na początku dokładnie bada i diagnozuje dziecko oraz tłumaczy rodzicom, co trzeba robić, by poprawić jakość mowy dziecka. W gabinecie panuje bardzo ciepła i sympatyczna atmosfera.Polecam!

"Mówię"-poradnia logopedyczna
Zachodnia 59
65-552 Zielona Góra

ta pani mimo,że nie korzystamy z terapii prywatnie jest bardzo uprzejma,miła,nasz syn ją bardzo lubi,bardzo dużo czasu mu poświęca,często nawet terapia trwa dłużej,pozdrawiamy!Mama M.

Gabinet logopedyczny
ul. Konstruktorów 62/2
65-001 Zielona Góra

Opinię o Pani Ani usłyszałam od koleżanki, która jest bardzo zadowolona z postępów jej dziecka po terapii. Zdecydowałam nie czekać na wizytę u logopedy na NFZ i umówiłam się z Panią Anią. Polecam wszystkim którzy chcą, by ich dziećmi zajął się kompetentny i dobry terapeuta! I niepotrzebnie bałam się kosztów bo są konkurencyjne. Dziękuję Pani Aniu!

Zielonogórski Ośrodek Logopedii i Terapii ZOLiT Wdziękońska, Hryniewicz sp.j.
ul. Wandy 27/5
65-001 Zielona Góra

chodziliśmy z naszą młodszą córką do Pana Grzegorza. Córka nie mówiła. Teraz mówi. Trochę nas poświęcenia kosztowało i pracy. Obecnie chodzimy z dwójką dzieci. Starszy syn chodził do logopedy ale u pana Grzesia czujemy się dobrze, dzieci nawet w domu przeżywają spotkanie. Rezultaty gwarantuję. Zresztą wystarczy spróbować.

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Bardzo sympatyczna Pani. Syn bardzo ją polubił. Pomimo faktu, iż ma dopiero 3 latka po 2 wizytach poszedł już sam do Pani Małgosi, a w domu nie może się doczekać kolejnej wizyty.
Spotkania 15 minutowe są trochę krótkie, ale czego się spodziewać po nfz.

Spotkania 15 minutowe są trochę krótkie, ale czego się spodziewać po nfz.
Tak naprawdę to chodzi o porady co robić w domu z dzieckiem, żeby było dobrze i tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Małgosia tłumaczy szczegółowo, często sam muszę pokazać układanie mojego własnego języka, aby Pani doktor upewniła się, że wiem o co chodzi i co ćwiczyć z synem.

Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Wioletta Mącznik

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra