Filtruj terminy

Wenerolog Poznań dr n. med. Małgorzata Misterska

Prywatny gabinet Medycyna z Sercem
ul. Kościelna 26/22
Poznań

Bardzo polecam Panią Doktor! Byłam z synkiem, 3 lata, AZS. Do tej pory zmiany na skórze często nawracały i nadkażały się od drapania i dziecko było niespokojne, szczególnie w nocy. Pani Doktor zaleciła Pimafucort na zmiany zainfekowane i Protopic do przewlekłego stosowania i skóra syna jest idealna już 2 miesiące! Pani Doktor jest przemiłą i kompetentną lekarką i bardzo gorąco zachęcam, aby udać się do niej po rozwiązanie skórnych problemów!
Medycyna estetyczna Toruń dr Magdalena Łuczak

dr Magdalena Łuczak

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

wizyta już od 100

elitederm.pl
ul. Chopina 24/2
Toruń

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz
Wenerolog Bydgoszcz dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Świętojańska 10/2
85-077 Bydgoszcz

Jestem bialorusinka.Trafilam do Pani Doktor po dlugim leczeniu na luszczyca, ktore mam genetyczna,nieprzynosila poprawy.Byla u roznych lekarzy i tylko Pani Doktor mi pomogla.Zaproponowane leczenie przynioslo dobre efekty lusz po tygodniu.Jestem bardzo zadowolona, ze w koncu udalo mi sie znalesc lekarza,ktory mi pomog.Teraz bendzie trzeba poczekac na nastempne wyniki,bo to dopero poczatek,ale jestem pozitywnej mysli.Za rok wroce z przyjemnoscia na kontrole.Bardzo wdzienczna za pomoc.Dzenkuje ! Pani Doktor mila,sumpatyczna, a przy tym ...
Opinia dodana przez: Zhanna Hurynovich
Wenerolog Piaseczno dr Agnieszka Chmielewska

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Od dwóch lat mam różne problemy skórne. Byłam już u czterech dermatologów, stosowałam zgodnie z zaleceniami wiele leków dermatologicznych, jednak nie przyniosły one pożądanej poprawy. Pani doktor już na pierwszej wizycie zdiagnozowała moje dolegliwości, a leki, które mi przepisała, już przyniosły mi ulgę. Spodziewam się, że po wykonaniu badań dostanę skuteczną terapię. Jestem zadowolona, że trafiłam do dr Chmielewskiej i pewna jestem, że poradzi ona sobie z moimi problemami. Bardzo ...
Dermatolog Płońsk lekarz Iwona Konca

Gabinet Dermatologiczny, Przychodnia "Eskulap"
ul. Grunwaldzka 11a
Płońsk

Mam 16 lat, do pani doktor przyszłam z trądzikiem. Leki przepisane przez panią doktor bardzo poprawiły stan mojej skóry. Oprócz leków pani doktor wytłumaczyła mi jak pielegnować skórę. Następną wizytę mam za miesiąc. Jestem zadowolona z wizyt. Polecam. :)
Opinia dodana przez: Sandra

Bardzo dobra doświadczona Pani doktor. Świetnie podejście do pacjenta, byłam u niej na mezoterapii i kwasie hialuronowym na Wawrze. Piękny czysty gabinet, dobrze wyposazony- ul Korkowa 31 lok U6 tel 501181603. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Katarzyna Towpik

Dermatolog

wizyta już od 70

PFESO
Nowogrodzka 62a

Godna polecenia. Skuteczna. Bardzo duża wiedza i bardzo duże doświadczenie zwłaszcza jeżeli chodzi o znamiona.
Opinia dodana przez: kasia84
Dermatolog dziecięcy Poznań lek. med. Katarzyna Zakrzewska