lekarz Longina Hańczak-Urbańska

Reumatolog

Cudowny lekarz, fantastyczny człowiek. Po zmarnowanych miesiącach diagnoz wreszcie trafiłam do właściwego specjalisty. Wydałam sporo kasy na badania, które p. doktor mi zleciła ale wreszcie ktoś mnie wysłuchał i kompleksowo się mną zajął. Jestem w trakcie leczenia i czekam na efekty:-)

Kompetentny lekarz, poświęcił mi bardzo dużo czasu, nie pamiętam aby którykolwiek do tej pory lekarz tyle czasu mi poświęcił, badania konkretne w kierunku sugerowanej diagnozy, bardzo dokładny wywiad z pacjentem, lekarz pełen zaangażowania. Polecam.

Reumatolog z holistycznym podejściem do człwieka.Ogromna,ciągle aktualizowana wiedza i doświadczenie oraz "wsłuchanie" się w odczucia pacjęta równa się trafna diagnoza.Super lekarz i człowiek.

Wyjatowy lekarz. Bardzo kometentny. Przejmujacy sie pacjentem.

Wyjatowy lekarz. Bardzo kometentny. Przejmujacy sie pacjentem.

Lekarz byl bardzo kompetentny, uprzejmy i pomocny. Po wejsciu do gabinetu od razu odnioslam wrazenie ze jestem w dobrych rekach. Lekarz poswiecil mi prawie godzine na wizyte. Otrzymalam recepty na najbardziej potrzebne lekarstwa ktore moglam od razu wykupic na miejscu w bardzo dobrze zaopatrzonej aptece lekow naturalnych Herb Magazin. Polecam wszystkim tego lekarza do ktorego kieruje wszystkich moich znajomych.

Jestem bardzo zadowolona. Wywiad lekarski, analiza dokumentacji medycznej i podejście do pacjenta (mojej mamy - osoby starszej) - na bardzo wysokim poziomie.

Bardzo dobry lekarz a przede wszystkim WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!!

Bardzo dobry lekarz a przede wszystkim WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!!

brak wyczucia, nie liczy się z ludzkimi uczuciami

brak wyczucia, nie liczy się z ludzkimi uczuciami

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Łódź"?

All-Med Centrum Medyczne
ul. ks. kard. Wyszyńskiego 29