lekarz Lubomir Aleksander

Dzień dobry. Brakuje mi słów aby wyrazić jak dobrym człowiekiem jest pan doktor. Doskonały specjalista i do tego człowiek . Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej operacji przez pana doktora , jak również opieka. Bardzo dziękuję serdecznie panu doktorowi.

Mialam operowany woreczek żołciowy przez Pana dr. Aleksandra.Wszystko dr wytłumaczył jak będzie przebiegała operacja, podał swój prywatny nr telefonu gdyby coś się działo.Po wyjściu ze szpitala dzwonił żeby się dowiedzieć jak się czuję, byłam bardzo zaskoczona tym lelefonem. Operacja była robiona na NFZ. Mogę całym sercem polecić tego doktora, kompetentny, przesympatyczny Człowiek.