lek. dent. Łucja Kosmatka-Dziuba

Szczerze polecam tego lekarza, u Pani doktor leczy sie cała moja rodzina i każdy jest bardzo zadowolony. Kompetentna a jednoczesnie taka sympatyczna, przy rozmowie nie odczuwałam przepasci lekarz-pacjent. Nie wywyższa się i to jest duży plus.

Wybierając dr Łucję sugerowałam się opiniami z tego portalu, oczywiście nie zawiodłam się. Pani stomatolog jest bardzo uprzejma, miła, uśmiechnięta. Tłumaczy co będzie robić, jest kompetentna. Szybka i bezbolesna wizyta:) Również asystentka bardzo serdeczna. Serdecznie polecam!

Również asystentka bardzo serdeczna. Serdecznie polecam!

Naprawdę godna polecenia, miło,fachowo ,rejestracja na konkretną godzinę bez czekania i jakie podejście do pacjenta,jestem bardzo zadowolony.SUPER!!!

Pani stomatolog jest miła,sympatyczna, wzbudza zaufanie. Jest bardzo kompetentną osobą. Jej asystentka to jeszcze lepszy nabytek. Jest tak sympatyczna i tak profesjonalna, że należy jej się szacunek. 1/3 sukcesu to miła pani, która ma tak naprawdę pierwszy kontakt z pacjentem.

Bardzo uprzejma Pani. Kompetentnie podchodzi do pacjenta. Wizyta mija bezstresowo i bezboleśnie. Godna polecenia

Bardzo sympatyczna lekarka,delikatna,poświęca dużo czasu pacjentowi,wizyta z uśmiechem i bez stresu.

WYBRAŁEM DENTYSTĘ KORZYSTAJĄC Z TEGO PORTALU I UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ NA SUPER LEKARKE,UŚMIECHNIĘTĄ I BARDZO DELIKATNĄ.PANI ASYSTENTKA TEZ PRZEMIŁA,GABINET SLICZNY I CZYSTY:)

Wspaniała pani stomatolog. Delikatna, życzliwa, profesjonalna! Oby więcej takich ludzi. Polecam!

Dzięki Pani doktor minoł mój strach przed dentystą, jest bardzo miła i uprzejma, moje dziecko powiedziało, że nie pójdzie nigdzie indziej bo też siedziało na fotelu. Szczerze polecam !!!

Stomatolog z klasą! Polecam tym, którzy cenią najwyzszą jakość, delikatność, kulturę osobistą i profesjonalizm.