lekarz Lucja Pindelska-Opolska

1,8
1,3
1,8
1,3

Nie polecam tego lekarza.Robi wielką łaskę że się do niej przyszło jakby siedziała tam za karę przy czym żuła gumę podczas wizyty co wyglądało obrzydliwie.Jeszcze raz NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111

Lekarka nieuprzejma, robi łaskę, że przyjmuje pacjenta, sprawia wrażenie jakby męczyła się swoją pracą, stąd pewnie nie udziela fachowych porad dotyczących leczenia. W moim przypadku nie umiała wskazać lekarza specjalisty do którego powinnam udać z moim problem-pozostawiła mnie samą sobie. Powinna przejść już na emeryturę aby ustąpić miejsca młodym lekarzom, którzy chcą nieść pomoc chorym ludziom! bo ona ewidentnie nie chce tego robić -to przykre.

Lekarz bez powołania. Okropnie niemiła i chłodna osoba, podczas konsultacji wydaje się być znudzona i zniecierpliwiona. Agresywny sposób zadawania pytań. Zdecydowanie odradzam - miniona epoka!

Nie polecam tej lekarki nikomu,Brak uprzejmości .;obcesowe podejście do pacjenta ,Przy tym bardzo uparta i twardo stoi przy swoim stanowisku,njgorsze ,że nie ma racji.Całą wizytę lekarską przerywały ataki nieuzasadnionej agresji do pacjenta ,czasy PRLu się kłaniają ,jestem zdegustowana ,