lekarz Łucja Topolska

Okulista

Jestem pacjentem doktor Topolskiej od 2. roku życia, teraz mija już prawie 25 lat od pierwszej wizyty. Panią doktor oceniam bardzo pozytywnie!

Panią doktor oceniam bardzo pozytywnie!

Jestem pacjentką pani doktor od kilku lat, tak jak większość mojej rodziny. Pani zawsze jest uprzejma, pyta o wszystko, profesjonalnie robi badania. Kilka lat temu miałam guz na spojówce, zadzwoniłam do pani Topolskiej, przyjęła mnie tego samego dnia, następnego dnia rano już miałam załatwiony zabieg w szpitalu- z odpowiednią troską ze strony pani doktor, sama wykonywała zabieg. Teraz nie ma po tym ani śladu, wykonała kawał dobrej roboty, a za żadną z tych wizyt (w gabinecie i w szpitalu) nie zapłaciłam ani grosza. Fakt, w tym momencie dojazd do gabinetu jest trudny, ale sądzę, że zostanę pacjentką pani doktor jeszcze przez długi czas. Polecam.

Przez wiele lat leczyłam się u Pani doktor. Godna polecenia jest fachowość, kompetencje i jej uprzejmość. Niestety na wizytę trzeba zapisywać się dużo wcześniej (co w przypadku prywatnej wizyty aż tak nie dziwi), dojazd do gabinetu prywatnego jest niewygodny (brak połączenia z centrum miasta). Niestety Pani doktor nie lubi konfrontacji z opiniami innych fachowców i negatywnie reaguje na "inny lekarz zalecił coś innego". Niemniej jednak jest godna polecenia.

Jest Bardzo dobra specjalistka Gdy zaczęłam do tej Kobiety chodzić miałam zeza i +4.25 na prawym oku i na lewym +4 A po 2 latach mam +2.25 i na lewym +2 :):) jest to Super mądry i inteligentny lekarz :):):P

Jest Bardzo dobra specjalistka

Dobry lekarz. Jednak o przyczynę choroby i konsekwencje z nią związane trzeba się dopytywać. Mimo to, polecam to bardzo ludzki człowiek.

niestety Pani doktor popełniła błędy, za które przyszło mi płacić w czasie. Mój niedowład mięśnia oka miał być korygowany odpowiednimi okularami. Nietanie, nieodpowiednie. W Krakowie powiedziano mi,że to do natychmiastowej korekty nadająca się wada. 3wizyty wszystkie płatne + okulary za 400,00 - dziękuje! nie polecam

Wizyta spełniła moje oczekiwania, szkoda tylko, że musiałam tyle czasu spędzić czekając na przyjęcie. No cóż ale ilość pacjentów też o czymś mówi...

Jestem stałą pacjentką p.Topolskiej-to bardzo dobra okulistka.

Jestem stałą pacjentką p.Topolskiej-to bardzo dobra okulistka.

TO ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU

TO ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU

Nie spotkałem tak dobrej Ludzkiej osby.

Nie spotkałem tak dobrej Ludzkiej osby.

Wciąż poszukujesz "Okulista Krosno"?

Krakowska 13 lok. 34

Wolności 17