Wszystkie wymienione tu kryteria wypełnia na piątkę z plusem. Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi mialem do czynienia w swoim 62 letnim życiu...:) Oby było ich więcej i w innych specjalnościach.

Lekarz z powołania i z sercem do pacjenta. POLECAM. Leczę się u niego już ponad 10 lat. To prawda, że często trzeba długo czekać w kolejce, ale jego podejście do pacjenta i stan zdrowia jaki teraz mam warte są tego czekania.

Nie pozostaje nic do dodania...poprzednicy wyrazili moje odczucia. Polecam jako wspaniałego specjalistę.

Może jest dobrym lekarzem ale się spóźnia. Przez to spóźnianie zniechęcił mnie w ogóle do leczenia. Nich się dzieje co chce. Taki zniechęcony pacjent to chyba porażka dla lekarza.

Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza, który tak wnikliwie i kompleksowo traktuje pacjenta, ale bardzo długo się czeka, ponieważ się spóżnia, sprawia wrażenie zabieganego , ale jak już przyjmuje poświęca dużo czasu.

wspaniały człowiek oddany lekarz z powołania wręcz pracoholik wierny szlachetnej ideii jaką jest służba drugiemu człowiekowi miły uprzejmy dokładny wrażliwy skromny wyjatkowy lekarz w dzisiejszych czasach może być wzorem do naśladowania dla innych lekarzy jednym słowem same superlatywy. pacjentka STANISŁAWA A.

Jak najbardziej polecam wizyty u Pana Doktora. Nie ma problemu z czasem, no może żeby się dostać do Jego gabinetu, ale warto czekać. Kompetentny, nie ma problemów ze skierowaniami na badania szczegółowe. Do naśladowania przez innych lekarzy.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM , PRZYWRÓCIŁ MNIE DO NORMALNEGO ŻYCIA !! UPRZEJMY I SYMPATYCZNY !!

Polecam wspaniały lekarz,leczę się u niego od 10 lat,bardzo konkretny lekarz,naprawdę polecam

wspaniały lekarz endokrynolog,a leczę się na tarczycę już od 1986r do lek. Drożdża trafiłam od stycznia tego roku ale tyle badań nie miałam nigdy,to naprawdę lekarz z powołania jedyny jakich znam

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Gliwice"?

FEMINA Centrum Medyczne
Różana 10