lekarz Lucjan Drożdż

Endokrynolog

Nie znam lepszego lekarza, poświęca tyle czasu co żaden lekarz jeśli jest potrzeba nawet poświęci 2h na prawdę. Lekarz się rany przyłóż warty każdej minuty czekania i czas który nie raz trzeba wyczekać jest zrozumiały ponieważ nie da się wyliczyć i przewidzieć ze z jednym pacjentem będzie siedział 1.5 h, a z jednym 50 min. Leczę się u Pana Lucjana od 2017 i nigdy nie spędzałam na wizycie mniej niż 45min, na wizycie zostaje omówione wszystko, jesteśmy zważeni, mamy zmierzone ciśnienie oraz wykonane usg. Mało który lekarz tak się przykłada i poświęca tyle czasu gdzie by się nie poszło z zegarkiem w ręku wizyta trwa 15minut. Można zadać każde pytanie ktore nas zastanawia nie tylko z danej dziedziny i otrzymamy mega wyczerpująca odpowiedzieć. Dla żółtodziobów takich jak ja na 1 wizycie nawet jest w stanie rozrysować obrazki aby np zrozumieć co to w ogóle jest tarczyca. Taki lekarz to już powołanie bo każda wizyta wyglada tak samo bez względu na porę i dzień. Polecam z całego serca i życze wszystkim takiej opieki i żeby było więcej takich lekarzy!

Pierwsza wizyta i lekarz prześledził całą dotychczasową kartotekę choroby, skrupulatny, bardzo miły, kulturalny, profesjonalne podejście do pacjenta, tłumaczy chorobę i sposób jej leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Lucjana Drożdż. Mogę go polecić innym pacjentom.

Nie polecam, lekarz nastawiony bardzo mocno na zarobek, nie dziwi więc że weźmie każda ilość pacjentów i że pracuje tyle godzin ile pracuje. Jednakże praca po tyle godzin przekłada się później na klientów, klient tylko odhaczony pieniądzki dał i następny następny. Nie polecam, nie rozumiem takiego podejścia - tylko żeby jak najwięcej wyciągnąć

Wszystkie wymienione tu kryteria wypełnia na piątkę z plusem. Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi mialem do czynienia w swoim 62 letnim życiu...:) Oby było ich więcej i w innych specjalnościach.

Lekarz z powołania i z sercem do pacjenta. POLECAM. Leczę się u niego już ponad 10 lat. To prawda, że często trzeba długo czekać w kolejce, ale jego podejście do pacjenta i stan zdrowia jaki teraz mam warte są tego czekania.

Może jest dobrym lekarzem ale się spóźnia. Przez to spóźnianie zniechęcił mnie w ogóle do leczenia. Nich się dzieje co chce. Taki zniechęcony pacjent to chyba porażka dla lekarza.

Nie pozostaje nic do dodania...poprzednicy wyrazili moje odczucia. Polecam jako wspaniałego specjalistę.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM , PRZYWRÓCIŁ MNIE DO NORMALNEGO ŻYCIA !! UPRZEJMY I SYMPATYCZNY !!

Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza, który tak wnikliwie i kompleksowo traktuje pacjenta, ale bardzo długo się czeka, ponieważ się spóżnia, sprawia wrażenie zabieganego , ale jak już przyjmuje poświęca dużo czasu.