lekarz Lucjan Kotyński

Internista, Lekarz rodzinny

Jest to lekarz z długim stażem pracy. Na terenie Przywidza pracuje od bardzo dawna, jako lekarz-kierownik gminnej placówki zdrowia publicznego , od ponad dwóch lat prowadzi indywidualną praktykę lekarską. Przez te wszystkie lata leczyłem się u tego lekarza i dalej korzystam z Jego fachowej wiedzy. Ponieważ w swoim życie korzystałem z lekarzy także w innych miejscowościach, to śmiem twierdzić, że leczenie u tego lekarza bardzo często różni się na korzyść pacjenta. Jest to w całej okazałości lekarz rodzinny, a nie anonimowy (przypadkowy).

U doktora Lucjana zapisana jestem od dziecka, teraz jako 25-letnia kobieta mam do niego pełne zaufanie. Zawsze wszystko tłumaczy, jest kompetentny i niezwykle uprzejmy.

Wciąż poszukujesz "Internista Przywidz"?

Marek Cesarz

Lekarz rodzinny