dr n. med. Lucjan Langner

Pediatra

cudowny lekarz !!!!!!!! polcam Go bardzo , jeszcze nigdy się na Nim nie zawiodłam , zawsze pomógł mojemu dziecku , dokładnie wytłumaczył mi wszystko , i zawsze leki przez Niego były trafne i zawsze pomogły , lekarz naprawde z powołania, jak miał dużo pacjentów to i tak jak zaszła taka potrzeba nigdy mi nie odmówił przyjęcia , ufam mu bezgranicznie

Bardzo dobry człowiek,dobry ikompetentny lekarz,wielu znajomych leczy u Niego dzieci i nigdy nie słyszałam złej opinii Jego temat.Jedynie rejestracja graniczy z cudem.

BArdzo dobry lekarz i wspanialy,inteligentny czlowiek,podejscie do dzieci,jakich malo,poleca tez bardzo dobrych specjalistow,ciezko umowic sie na wizyte,potworne kolejki,trzeba niekiedy uzyc prywatnych drog dostania sie do Pana doktora.

Gorąco polecam.Kompetentny pediatra.Leczymy się już od ponad 4 lat.Zawsze miło,rzetelnie i uprzejmie jesteśmy informowani o chorobie,jej przebiegu i stosowanych lekach. Jedyny minus to trudności z zarejestrowaniem telefonicznym,gdyż kolejka oczekujących jest naprawdę dłuuuuuga.

jedyny który polecił użycie "baniek" w chorobie syna-pomogło

jedyny który polecił użycie "baniek" w chorobie syna-pomogło

Wciąż poszukujesz "Pediatra Krosno"?

ulica Walslebena 5

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie