lekarz Lucjan Rozmus

Ortopeda, Chirurg ogólny

1,7
1,8

ten pan orzeka w ZUS w sprawach chorób endokrynologicznych, to jawna kpina.

ten pan orzeka w ZUS w sprawach chorób endokrynologicznych, to jawna kpina.

Zgadzam się z wszystkimi komentarzami wyżej nie polecam a wręcz odradzam tego pseudo lekarza pazernego na kasę wizyta mnie rozczarowała i ten jego głupawy uśmieszek gdy zapraszał mnie na kolejną płatną wizytę po 70zł

lekarz który patrzy tylko na kasę a nie na chorobu

lekarz który patrzy tylko na kasę a nie na chorobu

Beznadzieja najgorszemu wrogowi bym nie polecił tego lekarza zero pojęcia o medycynie a w ZUS-ie uwaga !uważa się za bardzo mądrego lekarz ortopedii.

Byłam z dzieckiem, pomierzył nogi miarką i to wszystko. Za to zapłaciłam chyba 50 zł.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Ignoruje pacjentów a na domiar złego postawił nieprawidłową diagnozę. Pomimo tego że byłam prywatnie, nic z tej wizyty konkretnego o chorobie się nie dowiedziałam. Lekarz, który uwarza swoją pracę jako zło konieczne. Na pytanie o przyczynę powstania choroby i metody jej leczenia odpowiedział "że nie będzie mi tłumaczył jak to wygląda, bo musiałby mi wyłożyć co najmniej 2-godzinny referat".