Pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do pacjenta. Konkretne badania, trafna diagnoza. Jestem po dwóch artroskopiach (kolano prawe i lewe), czuję się świetnie!!!. To zasługa dr. Samsona! Gorąco polecam! DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE:)

Witam. dr Lucjan Samson jest najlepszym lekarzem z dziedziny ortopedii i traumatologii. Jestem po operacji obu kolan i wszystko wskazuje na to, że bez szaleństwa ale będę normalnie funkcjonować, uprawiać sporty i cieszyć się z możliwości swobodnego chodzenia. Oby takich specjalistów było jak najwięcej. Wielki szacunek w Pana stronę doktorze.

Doktor zostawia pacjentów którym nie potrafi pomóc. Nie ważne jak bardzo cierpią, po prostu udaje, że to nic wielkiego. Niestety pomimo robienia dobrego wrażenia, nie można Panu ufać ponieważ w najtrudniejszych momentach pacjent zostaje zostawiony samemu sobie. Zamiast przeprowadzić dokładniejsze badania i znaleźć przyczynę problemu oraz podjąć się leczenia łatwiej jest oczywiście odsunąć od siebie chorą osobę. Ale przecież nie o to chodzi w medycynie aby być miłym ale żeby POMAGAĆ a nie zwodzić a w końcu zostawiać pacjentów. Panie doktorze nie życzę Panu takiego cierpienia jakie mam, ale gdyby choć jeden dzień Pan doktor to poczuł na własnej skórze to by w końcu zrozumiał co to znaczy cierpieć, być zbywanym i nie otrzymać pomocy. Odradzam stanowczo wizyty u tego Pana.

Moje noty oddają moje odczucia po kontakcie z p. dr. Samsonem. Wiem co mówię bo operował mnie 2 razy i oba zabiegi przebiegły bezproblemowo. Odpowiada na tlf. i e-maile co jest rzadkością w tej branży. Polecam!

trafiłam do dr Samsona po kilku wizytach u innych trójmiejskich ortopedów. Dr trafnie zdiagnozował moje schorzenie ( konflikt rzepkowo- udowy), zakwalifikował doartroskopii

Doktor Samson przeprowadzał artroskopię mojego kolana 4.09.2015 r. Wcześniej postawił trafną diagnozę. Operacja przebiegła sprawnie

lekarz godny polecenia, dobrze zajmuje się pacjentem, lekarz z prawdziwego powołania, bardzo uprzejmy i cierpliwy

Dr Samson Lucjan jest bardzo dobrym człowiekiem i fachowcem ortopedii .Naprawdę bardzo polecam jego wezystkim pacjentom.Nie jest on materialistą.W dzisiejszych czasach takich dr jak on jest niewielu.Dla niego liczy się pacjent a nie zasobność jego portfela.Muszę powiedzieć że nawet nie bardzo wiem jak mam mu podziękować za jego dobre serce.

godny polecenia , zajmuje się pacjentem od począndku do końca-dziękuje panu za udany zabieg barku,bardzo mi pomógł

godny polecenia , zajmuje się pacjentem od począndku do końca-dziękuje panu za udany zabieg lewego barku.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdańsk"?

Partyzantów 49b
Gdańsk