lekarz Lucyna Barańska

2,6
2,7
2,9
2,5

Na podstawie tego, że synek nie chciał się zbadać stwierdziła, że ma autyzm. Szok. Przyszłam z chorym dzieckiem to przepisała syrop bez recepty

Nie polecam tej Pani. Po silnej reakcji alergicznej przy AZS umówiłam wizyte w przychodni i była tylko ona dostępna. Zaczęła od progu krzyczeć na mnie przy dziecku ( córka 5 lat ) że po co przyszłam że ona mi nie pomoże - że nikt mi nie pomoże - nawet Bóg. Byłam tak zszokowana że nie wiedziałam jak na tak skandaliczne zachowanie zareagować dziś żałuję że nie złożyłam skargi do NFZ. Takie zachowanie jeszcze przy dziecku !? Pediatra ? Serio ? Córka mimo że minęło pół roku za każdym razem teraz jak idziemy do przychodni mówi żeby tylko nie do tej Pani.. żenujące.. i jeszcze kazała mi sobie poczytać o AZS - matce dziecka które z tym się męczy od kiedy skończyło 6 m-cy. Nie polecam. Nie powinna pracować jeszcze w dodatku z dziećmi.

Nie polecam tej Pani . Gdy przyszłam z 12 letnim dzieckiem , zapytała dlaczego przyszłam z tak dużym dzieckiem . Tak jakby starsze dzieci nie chorowały . Nie wiem co miało znaczyć to pytanie . Ostatecznie musiałam skorzystać z wizyty prywatnej. Na pewno wypisze dziecko z tej przychodni ,bo to raczej lekarz ostatniego kontaktu .

NIE polecam. Mojemu 20-sto miesiecznemu synowi zapisala doustnie antybiotyk, bo podejrzewala gronkowcowe zapalenie skory. Jako, ze jestem bardzo przeciwna podawaniu antybiotykow, poszlam na wizyte do dr Blazkowskiego. Okazalo sie, ze wystarczyla zwykla masc,a diagnoza Baranskiej byla calkowicie bledna. Omijajcie ta pania, szkoda czasu i zdrowia na niedouczona lekarke.

Nie polecam , zdiagnozowało u mojego dziecka ostre zapalenie gardła. Przepisała antybiotyk, okazało się jednak że diagnoza była błędna , dziecko było tylko przeziębione. Nie miła i niedostępna .

Niekompetentna niedouczona powinna leczyć osły !!! inny lekarz

Niekompetentna niedouczona powinna leczyć osły !!!

inny lekarz

stanowczo odradzam. Mimo że jest uprzejma i wzbudza zaufanie, ODRADZAM. Pojechałam z miesięcznym dzieckiem z temperatura. Badanie trwało niecałe 5min. po czym skierowała do szpitala nie mówiąc nic. Kazała sie tylko spakować jak bym jechała na wczasy! Przyjmując nas w szpitalu lekarz powiedział ze na skierowaniu pisze iż dziecko ma zapalenie opon mózgowych!!!. co było bzdurą i odełano nas do domu bo to zwykła trzydniówka! prócz temperatury 38,6 dziecku nic nie było!! ODRADZAM

lekarz godny polecenia.dziękuję pani doktor.

lekarz godny polecenia.dziękuję pani doktor.

fajna pani,często nieobecna,lubi się śmiać

fajna pani,często nieobecna,lubi się śmiać

nerwowa,roztrzepana,chaotyczna,nigdy nie ma czasu,buchają od niej tylko tanie perfumy i świecą się tandetną szminką usteczka,ODRADZAM,SZKODA KASY!!!!!