Bardzo dobry logopeda. Trafnie diagnozuje i dobiera ćwiczenia. Terapia przynosi efekty. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szczerze polecam.

Fachowo, życzliwie, skutecznie. Zajęcia pełne ciekawych pomysłów zachęcających dziecko do ćwiczeń. Pozdrawiamy serdecznie. Mama Marzena z Gabrysiem

Mama Marzena z Gabrysiem

Jestem w szoku,byłam na wizycie u Pani logopedy, ponieważ mój syn nie wymawiał m.in."sz". Dziecko po 10 min ćwiczeń zaczęło poprawnie wymawiać "sz" i tak jest do tej pory.Pani Logopeda szybko zdiagnozowała problem (chodziłam do innych specjalistów i nic)okazało się że źle robiłam ćwiczenia z dzieckiem w domu. Mój synuś bardzo polubił tą Panią, ma świetne podejście do dzieci,dokładnie wszystko tłumaczy, nie pospiesza i jest cierpliwa. Ma dużą wiedzę, to się czuje, ale jest przy tym bardzo skromna.Moja koleżanka też chodzi ze swoją córcią i też jest bardzo zadowolona.

Polecam wszystkim matkom! Specjalista wysokiej klasy, dojeżdżam 50 km z córką, ale warto! Moje dziecko zrobiło ogromne postępy dzięki terapii.Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa. Jak dla mnie najlepszy fachowiec w województwie.

Pani mgr Boniecka jest nie tylko dobrym specjalistą, ale przede wszystkim ma wielkie serce dla tych, którym pomaga,a to u osób pracujących w służbie zdrowia rzadkość. Wnikliwie podchodzi do problemu i indywidualnie dobiera metody terapii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Jej pracy, polecamy wszystkim potrzebującym pomocy logopedycznej. Rodzice Maćka

Wszystko pięknie, ale logopeda to nie jest lekarz, prawda?

Wszystko pięknie, ale logopeda to nie jest lekarz, prawda?

Miałam przyjemnośc studiowania z Lucuną Boniecką i muszę stwierdzić iż wyróżniała się ogromną wiedzą i zaangażowaniem Jestem pełna podziwu dla niej i serdecznie pozdrawiam Ula

pani doktor jest super. mój syn poprostu ją uwielbia, chętnie do niej chodzi na wizyty i bardzo chetnie ćwiczy zadane mu ćwiczenia

Wspaniały specjalista, poświęca dużo czasu dziecku, trafnie diagnozuje i dobiera terapię,polecam szczerze mama Adasia