lekarz Lucyna Domańska-Burczy

Chodzę do niej do Medicoveru i bardzo żałuję. Przy każdej wizycie ustalała mi inny termin porodu, nie trzyma się pierwszego usg jak inni lekarze (nie miałam miesiączki przed zajściem w ciąże). Nie informuje o tym kiedy mam przyjść na kolejną wizytę, nie informuje, że mam wykonać jakieś badanie. Wspomniała o tym, że ma pobrać wymaz na gronkowca ale nic o tym, że mam mieć 3- ostatnie usg lub, że mam zrobić powtórnie badanie na kiłę i hiv. O trzecie usg sama ją zapytałam to powiedziała, że faktycznie to już powinnam je zrobić do 32 tyg a ja byłam w 33 tyg. W sumie to raz mnie tylko zbadała na fotelu ginekologicznym - czyli patrzyła na to co z szyjką macicy. Skierowała mnie do szpitala, że mam małowodzie, ale w szpitalu lekarka powiedziała, że nie wie o co chodzi i nie rozumie po co mnie tam wysłała bo jest ok wszystko. Nie polecam

Lekarz ktory nie omawia badan nie potrafi poprowadzic pacjenta, nie rozwiewa watpliwosci bo na to wszystko nie ma czasu, przychodzi spóźniona i przyjmuje z duzym opoznieniem pomijajac wazne badania, czesto nawet nie odpowiada na pytanie patrzac w monitor...zleca leki endokrynologiczne bez dodatkowych badan a do endokrynologa wysyla prywatnie tlumaczac sie kolejkami...bardzo nie polecam tej pani choc wybralam ja z polecenia kolezanki, dajac szanse na 4 wizytach z ktorych kazda miala coraz bardziej lekcewazacy stosunek do pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław