lekarz Lucyna Domaradzka

Pediatra

Pani dr. Domaradzka jest rewelacyjnym lekarzem!!! odpowiada na wszystkie pytania dokładnie, rzeczowo, poświęca pacjentowi dużo czasu, rewelacyjne podejście do dziecka, wszystko dokładnie tłumaczy!!! moja dwumiesięczna córeczka na wizytach uśmiecha się i jest spokojna, dr. pogłaszcze dziecko jak płacze, każe wziąć na ręce jak mała się boi - wspaniały lekarz!!!100 % polecam!!! mama Julki

Pani Doktor jest najlepszą lekarką na całym świecie!!!!! kompetentna rzeczowa doświadczona zwraca się do dzieci po imieniu przytula dzieci pociesza przestraszonych rodziców jednym słowem mówiąc CUDOWNY CZŁOWIEK I LEKARKA Z PRAWDZIWYM POWOŁANIEM!!!!!! każdemu dziecku życzę takiego pediatry!!!! PANI DOKTOR KOCHAMY PANIĄ!!!!!! jowi i Mati

Pani Doktor jest najlepszą lekarką na całym świecie!!!!!
kompetentna rzeczowa doświadczona zwraca się do dzieci po imieniu
każdemu dziecku życzę takiego pediatry!!!!
PANI DOKTOR KOCHAMY PANIĄ!!!!!!
jowi i Mati

Pani Doktor jest naprawdę dobrym lekarzem. A najbardziej zaskoczyło mnie to ,że zna każde dziecko po imieniu.

Super lekarz kocha wszystkie dzieci a i one ja tez kazde zna po imieniu i pamieta dobry specjalista potrafi sprawdzic wyniki badan na Ktore wyslala dziecko a potem zadzwonic po rodzica w sprawie konsultacji ,pomaga pacjentom dotrzec do dobrych specjalistów ,antybiotyk to ostatecznosc

Bardzo miła i serdeczna osoba, zawsze uśmiechnięta

Bardzo miła i serdeczna osoba, zawsze uśmiechnięta

Wciąż poszukujesz "Pediatra Dzierżoniów"?

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów
Specjalistyczne Centrum Medyczne "DIAGNOSIS"
Sikorskiego 11

Miernicza 3
Dzierżoniów
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów
Lekarsko - Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna "AMICUS".
Staszica 27