lekarz Lucyna Domaradzka

Pani dr. Domaradzka jest rewelacyjnym lekarzem!!! odpowiada na wszystkie pytania dokładnie, rzeczowo, poświęca pacjentowi dużo czasu, rewelacyjne podejście do dziecka, wszystko dokładnie tłumaczy!!! moja dwumiesięczna córeczka na wizytach uśmiecha się i jest spokojna, dr. pogłaszcze dziecko jak płacze, każe wziąć na ręce jak mała się boi - wspaniały lekarz!!!100 % polecam!!! mama Julki

Pani Doktor jest naprawdę dobrym lekarzem. A najbardziej zaskoczyło mnie to ,że zna każde dziecko po imieniu.

Pani Doktor jest najlepszą lekarką na całym świecie!!!!! kompetentna rzeczowa doświadczona zwraca się do dzieci po imieniu przytula dzieci pociesza przestraszonych rodziców jednym słowem mówiąc CUDOWNY CZŁOWIEK I LEKARKA Z PRAWDZIWYM POWOŁANIEM!!!!!! każdemu dziecku życzę takiego pediatry!!!! PANI DOKTOR KOCHAMY PANIĄ!!!!!! jowi i Mati

Pani Doktor jest najlepszą lekarką na całym świecie!!!!!
kompetentna rzeczowa doświadczona zwraca się do dzieci po imieniu
każdemu dziecku życzę takiego pediatry!!!!
PANI DOKTOR KOCHAMY PANIĄ!!!!!!
jowi i Mati

Bardzo miła i serdeczna osoba, zawsze uśmiechnięta

Bardzo miła i serdeczna osoba, zawsze uśmiechnięta

Super lekarz kocha wszystkie dzieci a i one ja tez kazde zna po imieniu i pamieta dobry specjalista potrafi sprawdzic wyniki badan na Ktore wyslala dziecko a potem zadzwonic po rodzica w sprawie konsultacji ,pomaga pacjentom dotrzec do dobrych specjalistów ,antybiotyk to ostatecznosc