lekarz Lucyna Drobniak

2,7
2,9

Nie polecam tego lekarza, nieuprzejma, brak profesjonalnego podejścia do pacjenta, także odradzam.

typowy lekarz z przychodni osiedlowej. nic poza.

typowy lekarz z przychodni osiedlowej. nic poza.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Miałem jakąś narośl na oku - pokazała mi jak dawać maść do oka (niezbyt przyjemne to) i zakleiła. po 2 dniach oko zupełnie zdrowe. polecam!

hmm cóż... mogę tylo powiedzieć że raczej odradzam wizytę u tej Pani doktor, szybko pogarszał mi się wzrok, dawała mi coraz mocniejsze wartosci, nosiłam szkła kontaktowe. Na ostatniej mojej wizycie stwierdzila ze mam bardzo rzadkie schorzenie - na moje pytanie jakie - powiedziala ze i tak nie bede wiedziec - na co ja powiedzialam ze chcialabym poczytac - powiedziala ze lepiej nie czytac. Pojechalam do kliniki okulistycznej w katowicach - niczego nie znalezli - powiedzieli natomiast ze indukuje sobie wade wzroku czytajac w soczewkach kontaktowych, ktore maja korygowac do dali a ja w nich niepotrzebnie czytam... Ja się się do tej pani doktor zraziłam, ale może ktoś ma lepsze doświadczenia.

Bardzo profesjonalna pani doktor.Miła dla pacjenta.Godna polecenia.Najlepsza z okulistów w przychodni.

Byłoby OK,gdyby nie to że wizyta przeprowadzona za moje ciężko zarobione pieniądze trwała niespełna 10 minut, Pani Doktor otworzyła mi drzwi spoglądając na zegarek. Receptę wypisała złą, bo w pośpiechu.Zdanie urywała w połowie by zerknąć ilu klientów jeszcze...Kompetencje to jedno, ale "odwalanie"pracy na szybko,byle zainkasować 50zl to skandal. Gdzie sie podzieli lekarze z powołaniem??

Przyjmuje u siebie wiec ma czas dla pacjenta. Ma dobre podejście i sporą wiedzę. Okulary dobrała mi bardzo dobrze, wyjaśniła co i jak. Polecam!