lekarz Lucyna Galica-Jurecka

Okulista

WITAM! POLECAM WSZYSTKIM okulistę lekarza Lucynę Galica-Jurecka. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z WIZYTY, I ZDECYDOWANIE BĘDĘ WRACAŁ DO PANI LUCYNY GALICY-JURECKIEJ ZE ZDROWOTNYMI PROBLEMAMI. JEST ŚWIETNA W TYM CO ROBI, BARDZO UPRZEJMA, POŚWIĘCA DUŻO CZASU PACJENTOWI. POZDRAWIAM SERDECZNIE

WITAM!
POLECAM WSZYSTKIM okulistę lekarza Lucynę Galica-Jurecka.

Jestem długoletnią pacjentką Pani Lucyny Galicy-Jureckiej i życzyłabym każdemu, kto ma jakiekolwiek kłopoty ze wzrokiem, aby trafił właśnie do tego gabinetu.Wysoski profesjonalizm idzie w parze z rzadko spotykanym w dzisiejszych czasach podejściem do pacjenta - życzliwym i uprzejmym, pełnym troski o jego zdrowie.Jestem pełna podziwu i szacunku dla Pani Lucyny Galicy-Jureckiej

koszt wizyty to wizyta plus otrzymany medykament. jestem zadowolony

koszt wizyty to wizyta plus otrzymany medykament. jestem zadowolony

Wciąż poszukujesz "Okulista Zakopane"?

Kasprusie 1b

ul. Tytusa Chałubińskiego 37b
34-500 Zakopane

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5

ul. Władysława Zamoyskiego 14