dr n. med. Lucyna Grodzicka-Zawisza

Neurolog

3,6
3,5
3,5

Ja mam odmienne zdanie na temat pani doktor Zawisza. 4 lata temu (2006) miałem wypadek w pracy (pociągnął mnie przenoszony spory ciężar, w dół) zostałem zabrany karetką z miejsca pracy, bo nie potrafiłem chodzić z bólu. Po trzech tygodniach leczenia w szpitalu w Zabrzu, na neurologii(gdzie zrobiono mi, po wypadku!!!, tylko 3 zdjęcia rentgenowskie)pani ordynator Zawisza orzekła, ze mój problem polega na tym, ze za szybko urosłem i mogę mieć tego typu problemy - śmiech na sali. Po dwóch latach z bólem w plecach i nogach, trafiłem dopiero prywatnie na ...

Po dwóch latach z bólem w plecach i nogach, trafiłem dopiero prywatnie na dobrego neurologa i po badaniu TK okazało się ze w czasie wypadku wypadły mi 2 dyski, ale do tego czasu zdążyły zwapnieć i teraz trzeba wielu miesięcy rehabilitacji abym mógł w miarę normalnie funkcjonować oraz do końca życia ćwiczyć i uważać na to jak wykonuję podstawowe czynności, jak schylanie się, wiązanie butów itp. Mam 33 lata i jestem dziadem dzięki pani doktor. Może prywatnie za kasę jest świetna.

Choruję na padaczkę. Dostałam od niej leki, które nie są wskazane do tego typu padaczki. Dawka śmieszna - chyba żeby tylko było, że coś robi. Strasznie kombinuje, aż za bardzo. Co chwilę podejrzewa coś nowego, nawet poza neurologicznego, nie skupiając się na tym co zdiagnozowano wcześniej. Ostatnio powiedziała, że nie chce mnie prowadzić. Co to za lekarz?! Wolałabym niemiłego lekarza, ale kompetentnego.

Polecam. Niedawno zmieniłam lekarza, trafiłam właśnie do Pani dr Zawisza. Wywiad prowadzony bardzo skrupulatnie, Pani dr wszystko tłumaczy, wyjaśnia, dokładnie bada... Jestem bardzo zadowolona. (I gdyby pojawił się tutaj jakiś sknera - jak na takie usługi bardzo tanio.) A.O.

A.O.

PRZEKONYWUJACY LEKARZ POŚWIĘCA MASĘ CZASU NA BADANIE I KONSULTACJE.

PRZEKONYWUJACY LEKARZ POŚWIĘCA MASĘ CZASU NA BADANIE I KONSULTACJE.

bardzo dobry lekarz, wyleczyła mnie z depresji

bardzo dobry lekarz, wyleczyła mnie z depresji

Niezmiernie kompetentna, cierpliwa. Dokładnie i szczegółowo wyjaśnia przyczynę choroby. Jestem bardzo, bardzo zadowolona z wizyt. Polecam !!!

Spełniła moje oczekiwania,diagnoza plus leczenie super.

Spełniła moje oczekiwania,diagnoza plus leczenie super.

Nieudolny partacz na usługach ZUS. Kobieta nie zna się na niektórych chorobach wogole.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Zabrze"?

Rejmed
41-800 Zabrze
Szpital Miejski w Zabrzu Spółka z o.o.
Zamkowa 4
41-700 Zabrze
"REJMED" Spółka Cywilna Zakład Leczniczo - Rehabilitacyjny
pl. Plac Krakowski 10
ulica św. Urbana 5/16
41-800 Zabrze

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1

Franciszkańska 26a/6