lek. dent. Lucyna Gronowska-Guca

Korzystam z usług Pani dr Gucy od sierpnia 2013roku. Muszę przyznać, że jest najlepszym moim dentystą w życiu, a było ich kilku. Poszłam z bolącym zębem mądrości okazało się, że mam do leczenia 5 zębów, które leczył mi wcześniej poprzedni dentysta.. Pani dr również zajęła się leczeniem ząbków mojego 4letniego synka. I jest to na prawdę zadziwiające, że MÓJ SYN UWIELBIA DO NIEJ CHODZIĆ AŻ SIĘ RWIE DO NIEJ DO GABINETU.!! Nawet borując mu zęby go nie zabolało.. Pełen profesjonalizm, a gabinet aż lśni.! :) POLECAM KAŻDEMU.!!