lekarz Lucyna Karpiesz

Internista, Laryngolog

2,6
2,4
2,4

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami. Trudno jest odnieść się do kompetencji, ale niestety brak empatii w pełnej klasie. Czułam się jak na przesłuchaniu. Prośba o powtórzenie niezrozumiałych dla mnie spraw spowodowało lekkie oburzenie ze strony Pani Doktor. Z nerwów aż się popłakałam. Przyjechałam z drugiego końca Polski, jestem po czterech nieudanych operacjach ucha. Nie oczekiwałam w związku z tym matczynej troski ale choć trochę sympatii i zrozumienia. Zdecydowanie tego Pani doktor brakuje.

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami.

Nie słucha pacjenta. Zajmuje się czymś innym niż dolegliwości z jakimi się przyszło. I tak zakończyła moją wizytę - niech się pan umówi za rok.

Zgadzam się z wcześniejszym opiniami. Rozmawia się jak z robotem, który nie słucha pacjenta. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo niemiła. Nie potrafi wysłuchać pacjenta. Zgadzam się ze inną opinią, że musisz odpowiadać jak w wojsku, wszystko jest 0 albo 1. Nie polecam

Nieprzyjemna, nie empatyczna, rozmawiasz jak z robotem, albo coś 0 albo 1, masz odpowiadać na pytania jak w wojsku. Co do obsługi pacjęta nie polecam, niczego się nie dowiesz ponad to co pani powie, odpowiadanie na pytania chyba panią męczą i lepiej ich nie zadawać. Kompetencje medycznę zapewne pani posiada inaczej w Kajetanach by nie pracowała.

Pani Karpiesz jest wspaniałym specjalistą i wspaniałym człowiekiem , odkąd leczesie u niej mam znaczną poprawe słuchu i wiem jak mam sie zachowac ze swymi szumami , jestem wdzięczna jej za dokładne podejscie do pacjenta.

Uczciwa i solidna.Jeśli termin wizyty jest ustalony. Pacjęt jest przyjęty i dużo wiedzy o swoim uchu dowie się co trzeba zrobić tj jak operacja przebiega i jak powinno się postępować po operacji