lekarz Lucyna Karpiesz

Internista, Laryngolog

3,3
3,3
3,7

Sprawa z Panią Karpierz prawdopodobnie zakończy się w sądzie. Leczyła mnie przez 10 lat, gdzie przez pierwsze 4 lata byłam osobą niepełnoletnią. Tu mogę zrozumieć, że wpuszczała moją mamę do gabinetu. Jednak już po osiągnięciu pełnoletności w trakcie wizyt ciągle rozmawiała głównie z moją mamą! To ona mówiła co mnie boli i co mi jest, a przecież z nią o tym nie rozmawiałam a szumy uszne mają to do siebie że są subiektywnie odczuwane i NIKT nie wie co czuje osoba która je ma. Jednak nie o to sprawa się ...

Jednak nie o to sprawa się rozchodzi. Po pierwsze p. Karpierz 10lat temu postawiła diagnozę. Na jej podstawie wykluczono m.in. guz mózgu. Na ostatniej wizycie, kiedy poprosiłam o zaświadczenie (a to już musi potwierdzić podpisem) wycofała się z tej diagnozy.
Po drugie nakrzyczała na mnie. Bez powodu, bo nie uważam prośby o wyjaśnienie jakiegoś zagadnienia związanego z moją dolegliwością za obelgę. Obraziła mnie, doprowadziła do płaczu (przez co nawet nie mogłam się bronić) i wyrzuciła z gabinetu.
Zaświadczenie lekarskie jednak wystawiła. W zaświadczenie tym stoi "podejrzenie centralnego uszkodzenia słuchu", gdzie mój słuch jest bardzo dobry, co wykazują badania. Poza tym samo napisanie "podejrzenie" jest nie na miejscu po 10 latach (!!) leczenia!
Jednak co najciekawsze, na owym zaświadczeniu widnieje pieczątka innego lekarza, który posiada specjalizację z otolaryngologii II st. Na własne oczy widziałam jak p. Karpierz przybija pieczątkę i podpisuje się. Z tego co mi wiadomo jest to już przestępstwo. I myślę że to nie pierwszy raz. Nie była to pomyłka, gdyż najpierw sprawdziła jak ułożona jest pieczątka po czym przybiła ją do góry nogami", a podpisała się tak by zatrzeć imię lekarza. Nazwisko jest to samo więc podejrzewam że jest to pieczątka jej męża.
Skarga została złożona i jeśli nie zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec ten pani, zgłoszę sprawę do prokuratury. A jeśli badania które robię wykażą poważniejsze schorzenie, to równie pozwę p. Karpierz.
Jest to osoba nieprzyjemna i absolutnie niekompetentna.

Pani Karpiesz jest wspaniałym specjalistą i wspaniałym człowiekiem , odkąd leczesie u niej mam znaczną poprawe słuchu i wiem jak mam sie zachowac ze swymi szumami , jestem wdzięczna jej za dokładne podejscie do pacjenta.

Uczciwa i solidna.Jeśli termin wizyty jest ustalony. Pacjęt jest przyjęty i dużo wiedzy o swoim uchu dowie się co trzeba zrobić tj jak operacja przebiega i jak powinno się postępować po operacji