lek. dent. Lucyna Komsta

Po dziesięciu latach korzystania z opieki stomatologicznej Pani Komsty pięć gwiazdek jest zdecydowanie zasłużonych.

Przez jakiś czas chodzilem do Pani stomatolog i nie jestem zadowolony. W trudnych przypadkach lekarka sobie nie radzi, wdycha na samą myśl o takim leczeniu - najchętniej bierze pieniądze! Leczyła mi również przednie zęby i są widoczne ślady tak jakby je ktoś porysowal skalpelem. Wygląda to nie estetyczni; tym bardziej takie zabiegi powodują wcześniejszą próchnicę. Obecny stomatolog poprawia mi żeby leczone u Pali Lucyny- szok! Gabinet jest ładny, narzędzia sterylne, w toalecie czysto i pachnąco; Pani Lucyna uprzejma i dobrze się z nią rozmawia, ALE co z tego skoro nie ...

Gabinet jest ładny, narzędzia sterylne, w toalecie czysto i pachnąco; Pani Lucyna uprzejma i dobrze się z nią rozmawia, ALE co z tego skoro nie ma wystarczających umiejetnosci, doświadczenia aby wykonać leczenie w sposób poprawny tak aby klient był zadowolony oraz by stan uzębienia cieszył latami.
Nie polecam nikomu wizyty w gabinecie dentystycznym Happy-Dent. Chyba, że ktoś chce sobie tylko pogadać i przejrzeć się w kamerze!

Bardzo dobra dentystka, super podejście do dzieci - mój Krystianek panicznie bał się dentysty, teraz to już przeszłość :) ząbki wyleczone - polecam

Miałam okazję,leczyć ząbki u Pani Doktor i teraz....prawie wszystko do poprawki:( Wszystko robi na "odczep się" a leczenie kanałowe w jej wykonaniu to jakies nieporozumienie! Jak komuś zależy na wyglądzie zębów to nie polecam!!!!! !!!!!!

Bardzo dobry stomatolog. Leczę się już od kilku lat u Pani doktor. Jakość usług bardzo dobra - miła obsługa i punktualność. POLECAM

Bardzo miła Pani stomatolog ale niestety jakość leczenia bardzo zła. Prawdziwe są opinie dotyczące wypadających plomb i innych powikłań.

Niestety po początkowym zachwycie spowodowanym głownie bardzo dobrą reklamą i elokwencją przyszedł czas rozczarowań. Nie wiem kto wpisuje pozytywne opinie ale nie mają one niestety nic wspólnego z rzeczywistością. Pod wpływem tych opinii zdecydowałam się na wizytę. Efekt jest straszny! Plomby źle wykonane, wypadają i żółkną. Kilka razy ten sam ząb do poprawy. Nie polecam!

Nie polecam!

Witam, Super stomatolog. Cała rodzina moja do niej chodzi i nikomu nic się nie dzieje z zębami a liczbę plomb jakie zamontowała wszystkim osobom jakim ją poleciłem idzie w kilkadziesiąt. Sam mam 18.

Witam,

Lekarz bardzo wygadana, miła i uprzejma ale na tym koniec uprzejmości, na wizyty w Sosnowcu-Zagórzu zawsze musiałem wchodzić po czasie, bo ktoś do poprawki albo ktoś na chwilkę i tak od 15-60min. po umówionym czasie spędzałem na korytarzu a po wejściu do gabinetu 15-20min i już "do widzenia" bo następny pacjent czeka. Nie wiem czy to kwestia jej umiejętności oraz pośpiechu bo następny klient czy materiałów jakie się używa w tej przychodni ale plomby zaczęły wypadać już po 1,5 roku od założenia.

Z czystym sumieniem mogę polecić wizytę u Pani Dr. - super stomatolog !

Z czystym sumieniem mogę polecić wizytę u Pani Dr. - super stomatolog !