lekarz Lucyna Kowalewska

Pani Doktor jest niezastąpiona. Mam wrażenie, że negatywne opinie to narzekanie typowych Madek. Wiedza, zaangażowanie, poświęcony czas, sumienność, można wyliczać długo. Za nic w świecie nie pójdziemy do innego pediatry!

Na początku zimne przywitanie,ale w momencie wejścia do gabinetu i w trakcie rozmowy pełen szacun dla tej Pani Jest WIELKA Nie wszyscy to zrozumieją ale dla mnie jest wspaniała osobą I podziwiam ją za wytrwałość w dzisiejszych czasach zamordyzmu

Jest WIELKA
Nie wszyscy to zrozumieją ale dla mnie jest wspaniała osobą
I podziwiam ją za wytrwałość w dzisiejszych czasach zamordyzmu

Okropne podejście do pacjeta. Wizyta odbyla się podczas nocnego dyżuru. Od samych drzwi zostałam obrażana.. ze co ja tu robie z dzieckiem, dziecko o tej porze powinno spac......ze skodze dziecku. Stwierdzenie że nie troszczę się o dziecko i pytanie czy ja wogule poczyniłam jakies próby wyleczenia dziecka z kataru i kaszlu.Pretensjonalna kobieta od samego wejścia do gabinetu jedna wielka pretensją. Podczas osłuchiwania- narzekanie że nie może osłuchać bo zapłytko dziecko oddycha. Zero kontaktu, nie prosiła o to by głeboko poodychał. Wypisanie recepty bez żadnego tłumaczenia, czemu na co,jak podawać. "Pewnie ...

zostałam obrażana.. ze co ja tu robie z dzieckiem, dziecko o tej porze powinno spac......ze skodze dziecku. Stwierdzenie że nie troszczę się o dziecko i pytanie czy ja wogule poczyniłam jakies próby wyleczenia dziecka z kataru i kaszlu.Pretensjonalna kobieta od samego wejścia do gabinetu jedna wielka pretensją. Podczas osłuchiwania- narzekanie że nie może osłuchać bo zapłytko dziecko oddycha. Zero kontaktu, nie prosiła o to by głeboko poodychał. Wypisanie recepty bez żadnego tłumaczenia, czemu na co,jak podawać. "Pewnie Pani po tą recepte nie pojedzie przecież noc jest". Pani doktor była obrażana ze podczas swojej pracy musi przyjmować w nocy pacjentów,a nie spac. Szerokim łukiem omijać!!!!!!!!!!!

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Kompetentna i rzeczowa. Badanie szczegółowe i w mojej ocenie właściwe do objawów. Widać duże doświadczenie. Polecam

Trafiłam z moim miesięcznym synem ma dyżur weekendowy w przychodni. Synek miał zielony katar i kaszel. Pani Doktor nakrzyczała na mnie i wręcz mnie wyrzuciła z gabinetu twierdząc, że dziecku nic nie jest(katar to nie choroba) i po co przeprowadzam dziecko w takie zarazki. Mam iść do domu i robić inhalacje z soli. Dodam, że nawet nie zbadała dziecka. Dziś jedziemy do szpitala z diagnozą od innego lekarza ostrego zapalenia górnych dróg oddechowych. Nie polecam tej lekarki. Chyba czarna emeryturę z takim podejściem.

Lekarz z powołonia. Znam p. Doktor od 4lat i nie zamienie jej na żadna inną. Jest bardzo pomocna, doskonale tłumaczy a przede wszystkim kocha dzieci a one ją. Dziękuję za wszystko. Mama Marysi i Ani :)

Super podejście - Bardzo polecam Panią Kowalewską! :) Od dłuższego czasu chodzimy z dwójką dzieci do Pani Lucyny i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Super podejście - Bardzo polecam Panią Kowalewską! :)

Nie wiem skąd te opinie. Rozumiem, że jeśli rodzić nie widzi od razu poprawy to winny jest lekarz, który powinien od razu wypisać antybiotyk, postawić dziecko na nogi i załatwione. Taki lekarz to skarb. Od wielu lat jesteśmy pacjentami, nie tylko moje dzieci leczy Pani dr, ale i z nami jak jest jakiś problem zawsze doradzi, pomoże. Wszechstronna wiedza, nie tylko z podręcznikow lekarskich... ale i tej alternatywnej medycyny. Super podejście, profesjonalizm na najwyższym poziomie ,polecam!!!

Nigdy więcej nie pójdę do Pani doktor córka była bardzo zmęczona i płakała na korytarzu Pani doktor przywitała mnie w gabinecie z pretensjami żebym uciszyla roczne dziecko że jest nienormalne pracować się nie da .. a jak miałam ja uciszyc oprócz noszenia na rękach uspakajania? zatkac jej buzię czy udusić ?! Bardzo nie uprzejma osoba zero podejścia do małych dzieci a Panie w rejestracji niech zajmą się swoimi dziećmi i sprawami nie pouczajac innych.. Bezczelność.. Taka prawda

Absolutnie nie polecam. Bylam z synem dwa razy i zdecydowalam sie na zmiane lekarza. Pani doktor kompletnie nie znajaca sie na leczeniu dzieci. Podczas marnego badania dziecka, odnioslam wrazenie, ze Pani doktor sie gubi i nie wie co jest. Po przepisanych lekach ktore nic nie pomogly, podczas kontoroli Pani doktor poradzila, ze jak nadal bedzie tak samo i bedzie goraczka "proponuje sie przejsc do jakiegos lekarza". Odnioslam wrazenie, ze Pani doktor nie umie sobie poradzic z przeziebieniem i najlepiej do niej nie przychodzic. Nie mam zaufania do Pani doktor. Jedyny plus- brak kolejek do Pani doktor. Dwukrotnie, przed nami i po nas nikogo nie bylo w kolejce. Chyba to o czyms tez swiadczy.