lekarz Lucyna Lenartowska

Internista, Kardiolog

Miałem kilka lat temu przyjemność wizyty u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony. Fachowe przebadanie, fachowa porada, skierowanie na dodatkowe badania oraz bardzo dobra opieka lekarska. Dzieki pomocy Pani Doktor nie dość, że dolegliwości sercowe ustały to i nie powracają. Dodam do tego, że dzięki szybkiej reakcji Pani doktor mój tato nadal żyje. Uważam tego lekarza za świetnego specjalistę.

Dodam do tego, że dzięki szybkiej reakcji Pani doktor mój tato nadal żyje.

Uważam tego lekarza za świetnego specjalistę.

Pani doktor bardzo kompetentna i uprzejma. Odpowiada na każde pytanie pacjenta odnośnie zdrowia i zleca dodatkowe badania. Bardzo pozytywnie.

Bardzo pozytywnie.

Kompleksowe badanie, USG EKG w jednym miejscu. Bardzo dobry specjalista, zdecydowanie polecam. W razie zagrożenia życia a miałem taki przypadek szybko znalazłem się w szpitalu. I bez żadnych dowodów wdzięczności. Oby więcej takich lekarzy

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Rafał Kleczyk

Internista
Gabinet lekarski
50-421 Wrocław

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław