lekarz Lucyna Lisowicz

Nie wiem czy pani Lisowicz się wypaliła zawodowo czy to jej czysta złośliwość bądź pycha przez nią przemawiają,ale jej podejście do pacjentów i do choroby pozostawia wiele do życzenia. Ktoś w końcu powinien zabrać się za odział a przede wszystkim za jej podejście dla mnie nagana jej się należy. Marta Rzeszów

Niemiła wręcz wredna.czasu też dla pacjentów nie ma.Nie słucha co mówią rodzice bo przecież wie lepiej. Dawno nie spotkałam tak niekapetentnej lekarki. Jeśli macie możliwość omijajcie z daleka. Tylko na pierwszy rzut można się pomylić i nieźle się naciąć. Nie polecam

Lekarz z powołania życzliwa uprzejma zawsze ma czas dla pacjenta umie współczuć ,to dobro które ma w sobie niech nigdy się nie kończy.