Lucyna Michalak

Dietetyk

Witam wszystkich, którzy są interesowni wiedzą na temat tego dietetyka, otóż Pani Lucyna Michalak. Nie podchodzi kompleksowo do swojego pacjenta. Podczas spotkania dowiedziałem się jakiego pieczywa należy omijać, że cukry proste szybko podnoszą energię i równie szybo organizm domaga się ich z powrotem, dlatego mamy łaknienie (tyle to i w internecie można się dowiedzieć) Natomiast najgorsze jest to, że Pani Lucyna wprowadziła wiek wzrost i wagę w swoją tabelkę w komputerze i po minucie wyskoczyły jakieś 4 strony z zapotrzebowaniem kalorycznym. A gdzie tu indywidualna dieta dopasowana do Twoich potrzeb? ...

A gdzie jest plan żywieniowy? Jakieś tabelki abym sobie sam ułożył dietę.Jak zrobiłem oczy jak pięć złotych to usłyszałem, a czego się Pan spodziewał.............odradzam z całego serca szkoda pieniędzy