lekarz Lucyna Michałek-Armatys

2,6
2,1
2,4
2,4

Odradzam wizyty u dr Michalek Armatys Lucyny . Bardzo ordynarna , niekultularna i arogancka dla mnie . Nie wiem jak dla innych pacjentow ale jam lekka traume jako osoba niepelnosprawna po wizycie w gabinecie jak i w administracji przychodni na Marii Curie Sklodowskiej gdzie w obronie na moja skarge na pania dr rownierz spotkalem sie z ordynarna i arogancka atmosfera . Reka reke umywa , jak to sie mowi , chociarz potrafia w tej przych byc porzadni lekarze tacy jak np pani dr Koziol . Niespotykana dla mnie sytuacjaw dlugoletnim leczeniu , oby juz nikt nie doznal takiego traumatycznego przezycia zamiast opieki ze strony LEKARZY w tej przychodni . Pozdrawiam pania dr Michalek Armatys Lucyna i uprzejmie prosze aby zastanowila sie pani nastepnym razem gdy stanie przed pania osoba o kulach jak ja uprzejmiej potraktowac , w koncu jest pani dla mnie .

Pani doktor być może ma jakąś wiedzę, ale skrzętnie ukrywa to przed pacjentem, właściwie wyciągnąć od niej jakąś wiadomość na temat swojego stanu zdrowia jest bardzo ciężko. Bardzo niemiła w kontakcie, zupełny brak empatii: gdy ja mówię że mnie bardzo boli co uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie to słyszę że to nic takiego.. podczas gdy inni specjaliści widząc moje wyniki mówią że jest źle..

Leczę się u pani doktor od kilku lat. Czytam opinie i odnoszę wrażenie, jakby nie chodziło o tą samą osobę. W gabinecie oczekuję od lekarki profesjonalizmu, czyli trafnej diagnozy i skutecznej terapii. U pani doktor czuję się swobodnie i zaopiekowany. Po wynikach leczenia wiem, że pani doktor dokładnie słucha o czym pacjent mówi. Ponieważ leczę się na NFZ staram się nie przeciągać wizyty, ale też chcę przekazać własne opinie i sugestie. Mimo to jeszcze nigdy nie czułem zniecierpliwienia ze strony lekarki. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić panią doktor każdemu, kto szuka dobrego lekarza.

Pani doktor chyba w obecnych czasach nie powinna przyjmować. Pacjenci na poczekalni gromadnie stoją po wizycie i czekają na poprawienie skierowań i recept. Nieuprzejma i chamska. Komentarze do pacjenta w stylu "pan ma chyba coś z głową" w celach obraźliwych jest nie na miejscu w mojej ocenie. Tą panią powinien zająć się rzecznik praw pacjenta. Nie polecam

Lekarka obojętnie leczy zza biurka. Nie bada. Nie odpowiada na pytania., przepisuje leki niewłaściwe, a na zwróconą uwagę złośliwie wpisała 100% odpłatności, chociaż możliwe było 50%, co dowiedziałam się

Niestety nie podzielam powyższej opini. Pani doktor bez empatii do ciężko chorego starszego pacjenta. Ma podejście instrumentalne i mechaniczne. Niechętnie wystawia zaświadczenia, stwierdza że nie może wystawić skierowania na rehabilitację (bzdura!), zamiast się zastanowić czy zgłębić temat stwierdza że i tak nie wie jak dalej leczyć. Uprzejma ale zimna i wyrachowana.

Bardzo dobry lekarz, wysłuchuje pacjenta, zleca kompleks badań, zaangażowana, skrupulatnie bada, bardzo miła