dr Lucyna Moćko

Okulista

Potwierdzam nie dawno trafiłem do Pani droktor jest nie tylko świetną specialistką, ale także bardzo uprzejmą i życzliwa osobą. Nie traktuje pacjenta jak "zło konieczne". !!!!!!!!!!!!!!!!!! Oby tylko tacy lekarze nas leczyli !

Pani droktor jest nie tylko świetną specialistką, ale także bardzo uprzejmą i życzliwa osobą. Nie traktuje pacjenta jak "zło konieczne". Oby tylko tacy lekarze nas leczyli!

Chodzę do pani dr Moćko od kilkunastu lat. Każdą wizytę przeprowadza kompleksowo (np. zawsze bada dno oka), tłumaczy obrazowo chorobę i metody leczenia, doradza, jest bardzo uprzejma, w razie potrzeby (u mnie taka była) co jakiś czas kieruje również na profesjonalne badania do kliniki okulistycznej. Nigdy nie miałam zastrzeżeń do dobranych przez nią dla mnie okularów i soczewek kontaktowych, a zdarzyło mi się mieć zastrzeżenia do innych lekarzy. Ma też bardzo dobre podejście do dzieci, jest przyjazna i zabawna :)

Prawdziwy lekarz z powołania. Pani doktor kompleksowo podchodzi do problemu. Wykonuje dokładnie badania i poświęca wystarczająco dużo czasu dla rozwiązania problemu.

Wciąż poszukujesz "Okulista Katowice"?

Łabędzia 8 lok. II
40-719 Katowice
ulica Szara 5
43-300 Bielsko-Biała
Panewnicka 29
40730 Katowice
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
41-605 Świętochłowice
Praktyka Lekarza Rodzinnego
Powstańców 8/1
40-040 Katowice
Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec
Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2
41-703 Ruda Śląska