dr n. med. Lucyna Muller

Neurolog dziecięcy

POLECAM! Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i poświęciła nam dużo czasu. Dziękujemy

Po roku poszukiwań trafiłam do Pani doktor z synkiem. Pierwszy raz spotkałam tak kompetentną i dokładną Panią doktor. Poświęciła nam bardzo dużo czasu. Szczegółowe badanie, wywiad, wskazówki i porady. Podejście do dziecka profesjonalne, bardzo życzliwa. Jak ktoś poszukuje naprawdę bardzo dobrego neurologa, polecam.

Świetny specjalista i świetny człowiek. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam (dodam na NFZ ) . Pełen profesjonalizm a do tego przemiła. Ma super kontakt ze swoimi "małymi" pacjentami .

Najcudowniejszy lekarz na jakiego moglismy trafic. Pania doktor cechuje duza wiedza, WRAZLIWOSC, empatia, dokladnosc, dociekliwosc. Spokoj ktory wplywa kojaco na czesto rozedrganych rodzicow. Zawsze ma czas by wysluchac. Aniol nie lekarz. Dziekujemy Pani doktor. Rodzice M. 😊

...zawsze ma czas, zawsze doradzi, zawsze pożartuje...jest zawsze kiedy jej potrzebujemy!!!!polecam!!!!

POLECAM Doktor zawsze córkę dokładnie zbadała. Wypytała o postępy. Dodam, że córka choruje na bardzo rzadką chorobę. Jedyne co słyszymy od innych lekarzy to: "Czego wy jeszcze chcecie? Ona i tak już dużo osiągnęła..." A my chcemy więcej, walczymy każdego dnia i to się udaje. A Pani dr nas motywuje!!! Dziękujemy.

POLECAM

Muszę to napisać nigdy nie poznałam tak uprzejmej osoby i tak zaangażowanej. Uwaga Pani doktor leczy mojego syna w ramach NFZ NIE PRYWATNIE!!! Pani Doktor - dziejuję.

Pani Doktor - dziejuję.

Pani Doktor - dziejuję.