lekarz Lucyna Pawlaczyk

Pulmonolog

Jestem nowa u Pani doktor. Moja córka często choruje i dopiero zaczynamy się tu leczyć ale uderza mnie fakt, że Pani doktor mało uwagi zwraca na koszta związane z leczeniem. Za wszystkie badania muszę płacić z własnej kieszeni mimo, że pediatra kierujący nas do niej twierdził co innego.

Leczy moje dziecko od czternastu lat. Zdecydowanie jest najlepszą lekarką , jaką znam w Mielcu. Moje dziecko bardzo ją lubi i jest uprzejma dla niego i nie zmieniłabym lekarza. Leki które wypisuje są skuteczne. Jest sympatyczną i bardzo miła lekarką. Polecam tego lekarza.

Bardzo miła Pani, dzięki Niej uniknęłam kolejnego pobytu w szpitalu z dzieckiem, choć dzień przed wizytą u niej w przychodni - z dusznościami i skurczami oskrzeli trafiłam na oddział... Wymigałam się tylko tym, że dzień później miałam ustaloną wizytę u Pani Pawlaczyk. Fachowa, miła, dzięki niej mój 5 - letni synek, mimo iż wcześniej chorował non-stop, teraz jest zdrowy i już nie choruje :) Również z 5 miesiecznym chodzę do niej, gdyż ma świetne podejście :)

u mnie to samo pół roku na dysku i żadnej poprawy aż w końcu odesłała mnie do pediatry po antybiotyk

Bardzo fajny lekarz, fachowa diagnostyka.

Bardzo fajny lekarz, fachowa diagnostyka.

zdecydowanie odradzam!dziecko leczone pół roku pulmicortem,flixotidem i co gorsza berodualem - PRZEZ PÓŁ ROKU BEZ POPRAWY!zmieniłam lekarza i po zmianie leków nastąpiła natychmiastowa poprawa.te osoby które były prywatnie u pani doktor na pewno milej wspominają wizyty,ale kompetencji jej moim zdaniem brak.Zajmuje sie moim dzieckiem od półtora roku,a jeszcze nigdy nie dowiedziałam sie od niej co dziecku dolega,jak przebiega leczenie,nie poinformowała mnie o zastępczych środkach leczenia dziecka,wyjazdach do sanatorium itp...o takie rzeczy musiałąm pytać lekarza rodzinnego.żenada.ODRADZAM

ZDECYDOWANIE POLECAM, PANI DOKTOR MA SUPER PODEJŚCIE DO NIEMOWLĄT I NAJMNIEJSZYCH SZKRABÓW

Po wizycie u Pani doktor miast lepiej nastąpiło pogorszenie i wyladowalem w Szpitalu. mało kompetentna lekarka takie usłyszałem opinie w Szpitalu

Bardzo miła i kompetentna lekarka z ogromną wiedzą i chęcią pomocy pacjentowi. Ma niezwykle trafne diagnozy i skutecznie leczy nie tylko dorosłych ale też dzieci . Bardzo gorąco polecam