dr n. med. Lucyna Siemińska

Internista, Endokrynolog

Niestety nie polecam Pani doktor. Nie ma z nią żadnego kontaktu, tel wyłączony non stop, w gabinecie jest 2x w miesiącu, kasuje nie mało, dobrala mi takie dawki leków, że prawie zeszłam na tamten świat.. Życie uratowała mi inna lekarka. Nie polecam!!

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor Sieminskiej. Jest bardzo profesjonalna, tlumaczy wszystko dokładnie i wyjaśnia.

Świetna endokrynolog. Szybka diagnoza, dobrze dobrane leczenie, miła, uprzejma. Odpowie na każde pytanie. Polecam!!

Leczę się od wielu lat. W ostatnich kilku latach jestem leczony/prowadzony przez Panią Doktor Lucynę Siemińską. i od tego czasu jestem leczony skutecznie. Dzięki kompetencji, życzliwości, bezinteresownemu medycznemu poświęceniu pacjentowi ze strony Dr Siemińskiej moje zdrowie zostało wyprowadzone z trudnego stanu do ( jak widzę to już obecnie ) wyzdrowienia. Życie to olbrzymia wartość, życie w zdrowiu to także b.duża radość. Pani Doktor dziękuję! pacjent/Andrzej.

Zdecydowanie polecam. Chorowałam już jako dziecko od wybuchu elektrowni w Czarnobylu, prowadziło mie wielu lekarzy i leczono bez końca bez skutecznie.Dopiero Pani doktor oświeciła mnie gdy powiedziała,że tardzycę leczy się najwyżej 2 lata. Dzięki jej wiedzy nie potrzeba było nawet dwóch lat. Teraz jestem zdrowa!

Wysokiej klasy i kompetencji lekarz specjalista. Leczę się już 3 lata u Pani doktor. Dzięki jej wiedzy żyję i pokonałam strach który mi towarzyszył każdego dnia po postawieniu rozpoznania. Za wszystko jej bardzo dziękuję.

Jestem zadowolona z opieki Pani Doktor. Leczy moją chorobę skutecznie i jest uprzejma

Znakomita kobieta :)polecam wszyskim potrzebującym endokrynologa a pani doktor siły aby mogła nas przyjmować

Nie polecam. Problemy z tarczycą mam od kilku lat i Pani doktor została mi polecona przez innego lekarza że bardzo dobra. Zamiast zająć się problemem to odesłała do lekarza rodzinnego, nawet wystarczającą ilość tabletek nie wypisała.

Niestety ale Pani doktor do problemu Haschimoto podchodzi w ten sposób iż wystarczy badać tylko Tsh a inne hormony zostawić, co nie jest chyba dobre przy leczeniu i podawaniu hormonów - co potwierdzają artykuły medyczne - więc nie polecam do leczenia tej choroby./